Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon van esély, hogy valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esély, hogy valaha együtt legyünk? 16/L

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal 4-5 hónapja, először abszolút barátként tekintettem rá, icipicit se tartottam helyesnek.

Eleinte éreztem rajta, hogy többet akar, de mivel én sose léptem semmit, alább hagyott a lelkesedése.

(De a barátságunk maradt olyan szinten, hogy lazán leírtuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük a másikat.)

Egy-másfél hónapja összejött egy lánnyal, szerintem nagyon szerelmes belé.

Boldogok és minden oké.

De én szépen lassan rájöttem, hogy totál belezúgtam a fiúba. Kezdődött ott, hogy folyton rá gondoltam, féltékeny voltam a barátnőjére, folyton vele akartam lenni, amikor egy sulis kiránduláson együtt aludtunk, iszonyatosan jó volt...

(Akkor már volt barátnője, de nem történt köztük semmi! Viszont egész kirándulás alatt végig együtt voltunk...)

Először azt hittem csak barátként szeretem ennyire...De rájöttem, hogy nem.

Pár hete nem sokat beszélünk, kezdünk eltávolodni egymástól, kerül engem.

(Aminek a barátnőim szerint az az oka, hogy ő is ugyanazt érzi amit én, de mivel barátnője van próbálja elnyomni magában...)

Nem tudom van e ebben igazság, túl mesebeli lenne.

Azt tudom, hogy régen nagyon szeretett, szinte legjobb barátok voltunk, és meglepődnék, ha kiderülne, hogy nem tetszettem neki, mivel annyira egyértelműen látszott.

De most már minden megváltozott! Iszonyatosan hiányzik, rendszeresen esténként álomba sírom magam miatta.

Úgy érzem én rontottam el ezt az egészet. Ha előbb jövök rá, hogy szeretem, mielőtt barátnője lett volna, lehet most már együtt lennénk.

Lehet, hogy még mindig érez irántam valamit, vagy esélytelen?

Nem tudom mit tegyek, sose éreztem még ilyet senki iránt. És az a legrosszabb, hogy tudom, tényleg a lelkébe szerettem bele ennyire, a külseje egyáltalán nem befolyásolt.



2016. febr. 8. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Amikor a fagyi visszanyal... Legalább te most már tudod, hogy miért nem kell barátzónába tenni a kevésbé helyes fiúkat.


"Úgy érzem én rontottam el ezt az egészet."


Igazad van.


Ha szakítanak a másik lánnyal, akkor mondd el neki az érzéseidet, egyébként hagyd, ne tedd tönkre a kapcsolatukat! Te cseszted el, viseld a következményeit!

2016. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az elosonek. :/ vard meg mig ujra szabad lessz, aztan majd ha o is ugy akarja osszejottok:)
2016. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló cipőben, hogy beleszerettem egy barátba. Több, mint egy évig tipródtam magamban, míg elmondtam neki, mit érzek.

Szerintem te is fogalmazd meg az érzéseid iránta, abból baj nem lehet.

2016. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!