Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek küzdjek érte? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek érte? Van rá esély hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
3 hónap után szakítottunk, mert kicsit magam alatt voltam egy-két dolog miatt, és hát kiakadtam pár hülyeségre amire amúgy nem kéne (ez az első kapcsolatom), csak hát igen, mégis sikerült mert nem esett annyira jól. És azért szakitott hogy nem akarja megint eljátszani azt amit a volt barátjával. Én ezt elfogadtam és hát mondtam neki hogy nem olyan vagyok, de ugye ezt bizonyítani kell valahogyan, viszont szakításunk óta 3-szor találkoztunk, és mondta hogy vonzódik hozzám, és ha úgy lenne újra kezdené, még mindig így van vele, viszont az osztálytársát egy kicsit jobban kedveli nálam, és ezért azzal próbál úgymondván elhesegetni hogy ő TUDJA hogy nem lesz belém szerelmes és nem akar megbántani. De szeretné velem tartani a kapcsolatot, mint egy barát. Viszont én most látom rá a legnagyobb esélyt hogy újra öszzejöjjünk mert hát itt a nyár, és ők ne nagyon fognak találkozni. Ráadásul az ő kapcsolatuk inkább facebookos, szóval csak ott beszélgetnek. Szerintetek küzdjek érte?

2016. ápr. 17. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok közös van bennünk, de tényleg. Nagyon jól érezzük magunkat egymással. viszont én nem tudok rá csak barátént tekinteni. Azon gondolodtam hogy belemegyek ebbe a baráti dologba, és szép lassan próbálom visszahódítani őt.
2016. ápr. 17. 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem oké:) csak okosan, és figyelj, hogy ne szúrd el. legyél humoros;)
2016. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén: tényleg egy olyan kapcsolat kell neked, ahol "ha nincs jobb, próbáljuk meg" alapon van veled? Olyasvalaki, aki előtt nem lehetsz önmagad? Nem lenne (majd idővel) jobb egy olyan kapcsolat, ahol önmagad lehetsz, és ahol nem köti a másik feltételhez, hogy szeressen?
2016. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én legalábbis azt mondom, ha valaki szeret, akkor az önmagamért szeressen, ne a "közdésemért".

De persze te tudod.

2016. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Modnta hogy nem akar nála kikötni, és mondta ő is hogy szívesen kezdené velem újra csak hát ugye ő az osztálytársa és hát minden nap látja :/ szerintem ezért nem akarja újrakezdeni jelenleg, ezért lenne megfelelő a nyár :D
2016. ápr. 17. 13:47
 6/7 anonim válasza:
Soha ne fuss busz és nő után,mert mindig jön egy másik!
2016. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg. Ha nem próbálod, akkor úgy élnél tovább, mint én a sok "mi lett volna, ha..." dologgal együtt. Hiddel nem jó érzés. Csak légy óvatos, ne hagyd, hogy rámenjen a barátságotok, ha nem sikerül!
2016. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!