Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a szerelem? Mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem? Mikor alakul ki?

Figyelt kérdés
Megmondjam neki? Van olyan hogy félig szerelem?1 hónap alatt nem alakult ki.?
2016. dec. 15. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez erdekes kerdes. szerintem a szerelem nincs idohoz kotve. nyilvan ha egyszer latod nem tudsz szerelmes lenni mert nem ismered. de egy honap boven eleg ahhoz hogy beleszeress. sot meg kevesebb is eleg lenne. nekem sem kellett sok ido.

olyan hogy felig szerelem olyan nincsen. vagy szerelmes vagy bele vagy csak tetszik. ne keverd ossze a kettot. tetszhet valaki nagyon attol meg hogy nem vagy bele szerelmes. akkor mondhatjuk azt hogy te szerelmes vagy ha ilyen dolgok tortennek veled: ha meghallod a nevet valahol egybol kivancsi leszel, ha meglatod osszeugrik a gyomrod. ez nem vicc. azt mondjak ilyen nincsen. de ha en meglatom OT akkor sokkal kisebb lesz a gyomrom es rettenetesen izgulok. ha valami kis dolog is trtenik nagyon orulsz neki, sokat gondolsz ra szerelmes dalokat hallgatsz. nagyjabol ennyi.

es hogy megmondd neki? hat nem tudom.. szerintem meg ne! nekem negy honapja tetszik a fiu de meg en sem mondtam el neki. szerintem ha egy suliba jartok meg ne. mert ha visszautasit nagyon nehez lesz neked. amugy attol fugg. te bejossz nek? vagyis pontositanek. tudod hogy bejossz neki? mert ha igen akkor talan elmondtanam neki. de ha nem vagy benne biztos en nem ezt az idopontot valasztanam....de te dontesz. remelem segitettem:)))

15/L

2016. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!