Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez igazi szerelemm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domaházy Ákos kérdése:

Szerintetek ez igazi szerelemmé alakul?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és kB mondhatjuk hogy volt 2 elszurtt kapcsolatom de kB 1 év telt el és egy mostani osztály társat találtam újat aki most jött sz osztályomba egyből megtaláltuk egymást mert segíteni akartam neki mindenáron beilleszkedni és vannak viták konfliktusok más osztály társakkal mert barátai voltak neki de most nem azok mert kibeszélték egymást és öt is engem is így értelmetlen lenne két csaj aki mindig beszologat ezek voltak a barátai. Szóval igen velem egykorú és kB úgy érzem hogy rokonlelkek vagyunk és már best Friendnek is tartottuk egymást amíg percek alatt össze nem jöttünk? És úgy néz ki hogy lehet a kezdet megcsalásra de már mintha igazi szerelem lenne és én ennek örülök végülis mert sok kalandokon estünk át eddig és persze iskola előtt titkoljuk mert nem szeretnénk konfliktusokat emiatt. szerintetek megéri ez hogy igazi szerelem mert nagyon szeret engem és én is őt??

2016. okt. 4. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez borzasztó, 18 évesen hogy lehet ilyen érthetetlenül fogalmazni? Próbáltam volna válaszolni, de nem sikerült felfognom, hogy pontosan mire szeretnél választ kapni...
2016. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Sajnos nem értem, mit mondasz.
2016. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!