Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vagyok. Van egy osztálytársam aki nagyon megtetszett nekem de nem tudom hogy most csak ez ilyen hirtelen fellobbanás -e vagy szerelem! Minden reggel csak azért kelek fel hogy lássam reggel a fáradt képet a suliban :D. Mindig kikisérem a buszmegállóba pedig én a másik irányba lakok és lekésem a buszt miatta és ő az egyetlen fiu akivel ugy igazán el tudok beszélgetni. Mostanában tök sokat kérdez ólam ,hogy mi a kedvenc színem ,filmem stb. Szerintem tetszhetek neki. De félek hogyha bevellom és netalántán nemet mond akkor 8.ig bámulhatom a képét.:(Szerintetek?

2016. dec. 15. 16:54
 1/5 anonim válasza:
Ez nem szerelem, egyszerűen csak tetszik. :)
2016. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagyon tetszik!!! :)
2016. dec. 15. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bevallani egyelore semmit sem :) Ha tetszik, akkor szuper, jarjatok, ismerkedjetek stb. Beszelgessetek, hisz az jol megy :) Es maris elindult valami koztetek..:) Hajra !
2016. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De cukik vagytok :3 Úgy tűnik hogy te is tetszel a srácnak ha már annyit kérdez rólad ;)
2016. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem ne siesd el...várj még 2-3 évet, amég mindketten értek egy kicsit...ebben a korban a fiúkat úgy sem lehet komolyan venni...ha vársz egy kapcsolattal, akkor azt a későbbiekben nem fogod megbánni...egyébként nem vagy szerelmes, de tetszhet :P :) 16/l
2016. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!