Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet az ember szerelmes egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember szerelmes egy olyan személybe, akivel még sosem találkozott, vagy ez inkább csak egy fajta rajongás?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beszéltetek sokat akkor igen lehet. De hidd el nem jó.
2016. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háááát ez elég veszélyes, mert lehet hogy beleszeretsz neten, aztán meg élőben nem is azokat mondja vagy úgy viselkedik.. Élőben érdemesebb párkapcsolatot kezdeményezni.

17f

2016. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ez lehet a plátói szerelem :) egyébként szerintem lehetsz, hiszrn mikor szerelmesek leszünk, a másik személyiségét szeretjük meg, a külső csak hab a tortán ;) neten simán átjön valaki személyisége. Ha tanácaolhatok valamit, találkozás előtt ne próbáld meg tökéletesnek elképzelni,mert akkor nem fog jól elsülni. De ha te vagy ebbeb a helyzetben, akkor szurkolok :)
2016. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én speciel csak neten való beszélgetés miatt nem leszek szerelmes. Nekem sokkal többet jelentenek a testi dolgok sokszor, mint a szavak. Egy ölelés, vagy egy összebújás sokkal többet mondd, mint egy puszta "szeretlek". Az ember szerintem inkább a fizikai kontakt során szeret bele valakibe, mint ha mondjuk 0-24ben irogatnak. Én ezért szoktam azt csinálni a csalódás elkerülése érdekében, hogyha megismerek valakit, és 1-2 nap beszélgetés után szimpi, akkor azt mondom fussunk össze, aztán úgy sokkal könnyebb megismernem az illetőt. Így nem beszéljük ki magunkat neten, és élőben is lesz téma:).
2016. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Basszus, én meg láttam előtte képét, tökre nem érdekelt.

Váltottunk 1-2 szót online- tökre nem érdekelt, sőt.

Aztán véletlenül meghallottam a hangját és a nevetését.. az a hangsúly és nevetés annyira bennem maradt, hogy több, mint egy hete kb bolondnak érzem magam, és nagyon szeretnék vele találkozni, illetve megismerni, ki is ő...

Tiszta hülyeség, de azóta valahogy a képét is megnéztem, és ... nagyon fura.. tényleg mit nem adnék, hogy személyesen találkozzunk.

-Azért, hogy bebizonyosodjon, hogy ez mekkora hülyeség, mert azóta csomószor eszembe jut. :D És valószínűsítem, hogy csak rajongás vagy a hülye agyam játszik velem, hogy van egy elképzelésem róla, milyen lehet. Na ezért akarom megismerni, hogy ez a kép szépen elosztódjon és tudjam, hogy csak a képzeletembe olyan amilyen...

2017. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*mármint ÍRÁSBAN váltottunk 1-2 szót online
2017. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!