Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 19 évesen egy sztárba legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elérhetetlen, mégis róla álmodozok. Ki fogom én ezt nőni?

2016. szept. 6. 16:50
 1/5 anonim válasza:
72%
Én 27 éves vagyok és csak sztárokba vagyok szerelmes! :) Lehet, hogy kifogod vagy nem. Kibe vagy, ha szabad érdeklődni? :)
2016. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Számomra gyerekes és taszító.


Már rég ki kellett volna nőnöd, vagy eleve nem kellett volna ebbe a dologba beleesned.

2016. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sztárba vagy szerelmes, hanem a képre amit kialakítottál róla. Tehát mondjuk inkább úgy, hogy egy ideálba vagy belezúgva. Ez egy normális jelenség.

Tényleges párkapcsolatnál is sokan vannak úgy, hogy felruházzák bizonyos tulajdonságokkal a párjukat, amikor meg oszlik a lila felhő, csodálkoznak, hogy a másik más volt az elején.

Amúgy m,eg majd elmúlik, ne aggódj. Én tinikoromban szentül kittem egy énekesről, hogy én lennék számára az ideális, ha megismerne, és hogy ő életem szerelme. Volt egy pár ilyen. :D

2016. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 es!!! Te aztán megmondod a tutit mint a fizika tanárunk
2016. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És látod, mégis én vagyok lepontozva... pedig mindenki őszinteséget vár, de ha valaki megmondja az igazat, az mégse jó. Szomorú dolog ez...
2016. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!