Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerintetek igazam van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki csapta nekem a szelet neten.Azt mondta én vagyok az első számú kiszemeltje ezért el akartam hívni -találkozóra de vagy 5-ször lemondta az utolsó pillanatban és kezdett egy kicsit elegem lenni.Meg is írtam neki hogy miért nem tud eljönni és nagyon sokat rugóztam a témát és azt mondta hogy jövőhét csütörtökön találkozunk csak ne haragudjak ha mégsem érné rá akkor letilthatom.Mondtam neki hogy letiltom ha még egyszer visszaél a bizalmamnál és csak hiteget. Meg mondtam neki hogy nemmuszály találkoznunk csak írja meg öszintén hogy mit akar tőlem. Kicsit bunkó voltam de nagyon felidegesített.Utana bocsánatot kértem tőle és megkérdeztem hogy tetszem-e még neked ezután? Erre meg nem valaszolt. Már akkor elegem volt belőle amikor minden nap képeket kért és egyetlenegy képemnek példálózott hogy az milyen jó és CSAK olyat csináljak neki ami ahhoz hasonló. A többit egyszerűen leszarozta 15/L

2016. dec. 16. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazad van!
2016. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nem kellett volna bocsánatot kérned. Neki kellett volna......egy ilyen megbízhatatlan emberrel ne foglalkozz, mikor találhatsz sokkal jobbat is.
2016. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves volt ez?

Agyilag a 9-et ütötte kb, kanosságban meg kiakasztotta a 10-es skálát is...

2016. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt írta most: ahhoz hogy kielégíts elég jó képet kell csinálnod
2016. dec. 16. 21:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Most írogat és direkt nem válaszolok neki
2016. dec. 16. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csak szórakozik veled felejtsd el!
2016. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, csak szórakozik, h utálom az ilyen senkiháziakat. Szeretnek az érzéseinkkel játszani.
2016. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mutasd már neki neki szerény személyem légyszi. :D
2016. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen, ez nagyon gáz, persze, hogy igazad van! Szegény srác paraszt, engedd el. :D
2016. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Küld el melegebb éghajlatra :)

Felesleges az ilyenekkel foglalkozni!

2016. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!