Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én vagyok a hülye és túlreagal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye és túlreagalom, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Van egy amerikai lany, aki eleg erosen ra van allva a baratomra. Nyarankent itt van Magyarorszagon, a baratom egyik ismerose, sokszor talalkoznak programokon (nem kettesben, tarsasagban). A lany mindig rakulcsolja az ujjait az oveire, a baratom a hatterkepe, messengeren szerelmemkent van neki beirva es kicsimnek hivja neha. Tudja hogy vagyok es a baratom probalja haritani, mert hat birja ezt a lanyt, joban vannak. Viszont en ezt mar egyre nehezebben nyelem le. A lany athivta ottaludni, meg vinne ki Amerikaba egy hetre...nagyon szep lany, viszont a baratom engem szeret es ezt mindig kihangsulyozza. Viszont nekem ez mar sok, ossze is vesztunk emiatt...hiszen a baratomat se kell felteni, siman irja neki hogy szereti stb, de baratilag gondolja, viszont akkor is...nagyon rosszulesik es gyomorgorcsom van mindig mikor talalkoznak. A lany megy vissza, viszont akkor sincs jo kedvem, fogalmam sincs mit tehetnek. Szerintetek?

2016. aug. 18. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.. ha nyomulnak a pasidra, akkor tegyél róla, hogy csak a tied legyen.. próbáld meg elűzni mellőle.
2016. aug. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a barátnője, nem a másik csaj.
2016. aug. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazad van...és ezt a pasidnak is meg kellene értenie.
2016. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia . Enis voltam ilyen helyzetben. Mindenfele keppen ulj le vele beszelni mond el neki hogy nagyon zavar ez teged, emlitsd meg neki ha forditott helyzetben lennetek neki hogy esne. Igazad van teljes mertekben. Biztosan ra van akadva ez a lany ha fogdossa a kezet meg szerelme a beceneve, en nem tudom miert hagyod..viszont foleg azt nem,hogy a baratod miert nem tesz ez ellen semmit..(tudom a ferfiak imadjak ha ok vannak kozeppontban) ott aludni nalla? A fejemben nem fordulna meg ilyen ha van parom. Biztosan nem fog ki menni hozza, nem hinnem hogy itthagyna ..de azert ez kicsit fura, ha ez a lany megjelenik..a baratod biztosan teged szeret. Hiszen veled van es nem vele. De azert figyeli erre a lanyra, en a helyedben ha mennek tarsasaggal valamerre veluk mennek. Remelem meg tudjatok beszelni a dolgokat.:) sok sikert, es ne szomorkodj csak a baratoddal beszelj mindenkeppen😊
2016. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazad van.. Engem fele ennyiért kib*sztak volna... (és fordítva). Beszéld meg, hogy te vagy a párja és nem fordítva.. Ne tiltsd, csak mond hogy diszkrétebb legyen.


18/f

2016. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elég toleráns próbálok lenni ilyen dolgokban, de ez már az a helyzet mikor választás elé kell állítani. Ez nem normális a részéről, ha igazán csak téged akarna, nem írna ilyeneket a másik lánynak mert tudja, hogy neked szar, de őt nem érdekli. Hát én tuti, hogy megmutattam volna az ajtó, a barátnőmnek fordított esetben.
2016. aug. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az lenne a kérdés, hogy én mit tennék a helyedben, akkor elkapnám a csajszit, és a kis ujjaival meg a telefonjával a se--ében tenném fel az első visszainduló gépre.

A barátod viszont egy oltári nagy se--fej, mert ilyen helyzetben egyértelmű, alap dolog, hogy megszakítom a kapcsolatot azzal, aki csak haver, viszont pszichopata módon nyomul rám, és nem érti meg, hogy van barátnőm.

Plusz soha nem tudnék akkora fájdalmat okozni a szerelmemnek, amit egy ilyen helyzet okoz.

Mondom, én három dologból választanék: vagy kinyírnám a csajt, vagy ultimátumot adnék a barátomnak: ÖRÖKRE megszakít vele minden kapcsolatot, vagy pedig közöttünk VÉGE MINDENNEK ÖRÖKRE.

Ne hagyd magad tönkretenni.

2016. aug. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De végig olvasva még egyszer... most látom, hogy még át is hívta a ribi a barátodat, hogy aludjon ott, és menjen ki vele Amerikába... nos, ebben az esetben tuti biztos, hogy tennék róla, hogy soha többet ne legyen mersze próbálkozni. Alapból gyűlölöm az ilyet, de azért van egy határ, ami után már tényleg gusztustalan...
2016. aug. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a lány egy hülye pi.csa....

De a barátod se semmi....... mi a francnak van jóban egy ilyen lánnyal?

Ez mind a két fél részéről gáz, de főleg a lányéról....

2016. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 7-es valaszolonak igaza van. Ez tudod ugy van, hogy mikor nincs itthon az "amerikai álom" jo vagy. De még akkor is tartsak a kaocsolatot. Ha itthon van meg aludni is atmegy?Stb. Hat...khm, nem akarok beleszolni... de ha a csaj hatterkepnek is kiirja, hogy "szerelmem" akkor azt mar nem hagynam annyiban. Dontson. Vagy en vagy ő...
2016. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!