Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl reagáltam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagáltam a helyzetet, vagy igazam volt?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg barátnőm testvérétől, hogy azt mondta neki (mármint a testvérének), hogy milyen cuki hangja volt az állatorvosnal akivel telefonban beszélt. Ezzel nem is volt bajom, hogy ezt mondta neki, hogy szerinte cuki. Az nem esett jól, hogy nekem nem mondta el gondolván, hogy amiről nem tudok az nem fáj. Értem én, hogy fájdalmat nem akart okozni, azért nem mondta, de anyum is mindig attól rettegett egy idő után, hogy kitől mit tud meg apámmal kapcsolatban. Mert apumnak volt olyan hozzáállása, hogy anyum háta mögött kb. akármit csinálhat, ha anyum nem tud róla, és egyre többször el játszotta. Én ezt el is mondtam a lánynak egyébként,hogy nem akarok én is rettegésben élni.

Mi a véleményetek?



2016. okt. 22. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit. Csak annyit mondott hogy cuki a hangja. Biztos azért nem mondta el mert nem tartotta fontosnak.
2016. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Említettem itt is, és neki is, hogy azzal nem volt bajom, hogy ez a véleménye és ezt mondta tesójának.
2016. okt. 22. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mondta el mert nem tartotta fontosnak, nem jelentett neki semmit.
2016. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 wonder13 válasza:
Mi van aba ha azt mondta cuki a hangja ? Tiszta feltekenyek és irigyek vagytok !
2016. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt megértem. Viszont be villant, amit apám csinált anyummal anno. Rengeteget sírt anyum, és aggódott jogosan, hogy vajon mit csinálhat éppen az apám, és ki milyen hírrel fog jönni felé másnap vele kapcsolatban. Na ezt nem akarom én is, ettől félek.
2016. okt. 22. 22:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, hogy azt mondta, hogy cuki a hangja!
2016. okt. 22. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
De csak annyit mondott hogy cuki a hangja.. Semmi mást... Bízz egy kicsit benned. Nem mindenki egyforma.
2016. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog a jövőben is úgy állni dolgokhoz, hogy "ah leszarom, mert ha nem tudja.." olyan lánynak ismertem meg, akiben lehet bízni.
2016. okt. 22. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi, cuki a hangja, kész, nem jelent semmit.

Nyilván nem állítana be eléd hogy képzeld milyen cuki hangja volt az illetőnek. Felesleges ezen felháborodnod, ne tedd tönkre a kapcsolatotok a hülyeségeddel.

Túlreagáltad, ne akadj ki ilyen apróságokon.

2016. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagáltad. De ebből látszik, hogy nagyon szeretheted a barátnődet --> Ha valaki féltékeny a párjára, az azt jelenti, hogy szereti, és nem akarja elveszíteni :D
2016. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!