Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mindíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindíg olyan lányok szeretnek belém akikkel maximum csak baráti kapcsolatot ápolnák?

Figyelt kérdés
Mostanába elég sokszor hallom vissza a barátaimtól hogy pár lány mennyire szerelmes belém meg oda vannak értem, és amikor megtudom hogy kik azok akiknek megtetszettem, rögtön az jut eszembe hogy: "Na ezt neeee".

2016. dec. 18. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, már mindent értek
2016. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis szerencsés :P Örülj hogy egyáltalán tetszesz a lányoknak :(
2016. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Remélem egyszer megéled, hogy milyen az, amikor senkinek nem kellesz és akkor zokogni fogsz ezekért az időkért.
2016. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2-es vagyok ***** válasza:
82%

Minden bántás nélkül,én a helyedben a helyesírással ápolnÉk kapcsolatot...

Másodszor meg ennek a kérdésnek semmi értelme. Jobban érzed magad most, hogy ezt közölted? Jó. Máskor olvasd ezt vissza ha nincs életkedved, ne ide posztolgass :)

2016. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kívánom, hogy légy olyan eszeveszettül szerelmes, mint ahogy beléd azok a lányok, akiket leírsz, és ne legyen soha viszonzott!

És akit kiszemeltél lány is azt mondja rád, hogy "Jaj, ezt neee!"

Másrészt, először lehet, hogy nyelvtan órákat kéne venned, és csak aztán adni itt a nagy menőt, barátom!

/L

2016. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!