Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maximum hány éves nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum hány éves nővel kezdenétek kapcsolatot, ha a céljaitok közt lenne a családalapítás is, tehát hogy a nő még szüljön gyereket? Szerinted hány éves korig egészséges egy nőnek gyereket szülni és hány éves koráig alkalmas rá biztonságosan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:15
1 2
 1/14 DanteSparda ***** válasza:
40
2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35
2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az tőle függ, hogy mennyi ideig tartja magát. De alapvetően úgy, hogy nem csak kihordani tudja a gyereket, hanem a nevelésre is még legyen ideje energiája. AZ PEDIG 20 KEMÉNY ÉV kb.!!
2014. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-2:

Komoly, 35-40 éves nővel is kapcsolatra lépnétek, hogy majd valamikor később szülhetne nektek gyereket? Durva!

2014. jún. 22. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne durva?
2014. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

35

25\F

2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sosem olvastál vagy hallottál még arról, hogy egy nő például fizikailag meddig alkalmas egyáltalán a teherbe esésre, illetve arra, hogy a magzatát minél nagyobb eséllyel kihordja és egészséges gyereket hozzon a világra?


[link]


[link]

2014. jún. 22. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első gyerekre vonatkozik.

Most ha pl van már egy gyereke másik kapcsolatból, és 35 éves, úgy nem durva, és nem olyan kockázatos a 2.

2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én úgy tervezem, hogy ha igen, akkor olyan 35 éves korom körül szeretnék családot alapítani és az ideális jelölt 25-30 éves lenne, maximum 35.
2014. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokaknál nem a gyerekvállalás az elsődleges, hanem a megfelelő társ megtalálása. Nos, van, hogy ez 26 évesen történik meg, van hogy 43 évesen. És? Engem 40 évesen szült az édesamyám, sok barátomat szintén. Senkinek semmi baja. Szerintem jobb egy olyan nő, aki már élt, aki felépítette a karrierjét, független, önálló, kipóbált mindent amit szeretne, példát tud mutatni a gyerekének. 30 éves kor körül már találni is ilye nőt. Én ilyet keresek, nem olyat, akinek a legfőbb tudománya egy rizsfelfújt elkészítése.


35/F

2014. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!