Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A Srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A Srác, aki tetszik, nem akar barátnőt, maximum ilyen "barátság extrákkal" kapcsolatot.

Figyelt kérdés

Értsd úgy, hogy nem akar szerelmes lenni meg ilyenek, csak szex. Viszont én még szűz vagyok, ha nem lennék az akkor talán benne lennék, de így nem akarom neki odaadni a szüzességem ha nem járunk.. Teljesen kikészültem. Mit csináljak?

16/L 17/F


2013. szept. 18. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
ALázd meg magad és add neki! :)
2013. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Semmiképp se menj bele ebbe. Találsz majd olyan srácot, akinek nem csak szexre kellesz. :)
2013. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jól teszed hogy nem adod a szüzességedet csak úgy.

Mit csináljál?

Semmit. XD

2013. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igazából ezt nem ő mondta nekem, hanem az egyik közeli ismerőse. aki sosem hazudik, én is nagyon jól ismerem. Az a baj, hogy én mindig csak az olyan srácokat fogom ki, akikkel van valami baj, és akkor már megint "kereshetek" másikat... pedig szeretném, csak nekem az első fontos lenne, utána szívesen kipróbálnám vele. Mennyi esély van arra, hogyha (persze nem most, csak a jövőben) több alkalommal is így összejönnék vele, akkor valami komolyabb is lehetne köztünk?
2013. szept. 18. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi.


Azt aki fontos azt meg otthagynád és mindenkivel szexelnél? téged sem az eszedért szeretnek!

2013. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, és nem járok most senkivel, te valamit nagyon félreértettél. Amúgy a srác nem bunkó vagy ilyenek, jófej meg vicces, és lehet vele beszélgetni, csak gondolom régebben csalódott valakiben és most így nem akar kapcsolatot.
2013. szept. 18. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Téged olvastalak, te írttad ezt:


"edig szeretném, csak nekem az első fontos lenne, utána szívesen kipróbálnám vele"


lefeküdnél mással aki fontos utána ezzel, bárkivel :D

2013. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és nem szexelnék mindenkivel.... Nem szoktak srácok ennyire tetszeni, de érte oda meg vissza vagyok, hogyha csak éppen hogy bejön akkor még fel se vetném a gondolatot hogy lefeküdjek vele...
2013. szept. 18. 21:16
 9/12 A kérdező kommentje:

nem bárkivel, azért nem bárkivel.... de az első szerintem mindenkinek fontosabb, mint ami utána jön... a felnőttek nagy része is előbb szexel, utána lesz szerelmes, azért az elsőnél csak jobb ha fordítva történik....

utána sem szexelnék orrba-szájba, csak nagyon megfogott a gondolat, hogy vele milyen lenne.... (ez mással még sosem fordult elő)

2013. szept. 18. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:
71%-os, szerintem a kérdező úgy érti, hogy ha már túl lenne egy érzelmekben (és szexben) gazdag, hosszasabb párkapcsolaton, akkor vállalná be a srácot. Nyilván nem hagyná érte faképnél azt, akit helyette talál majd.
2013. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!