Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez tini korban normális, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tini korban normális, vagy velem van a "gond"?

Figyelt kérdés

Üdv, érdekes helyzetbe kerültem, kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra.


Több mint fél éve van barátnőm (15 éves), nekem ő már a harmadik, előtte volt egy három hónapos, meg egy 1 hetes xD kapcsolatom... Ha azt lehet kapcsolatnak nevezni :D Szeretem a barátnőmet, nem fogok most itt regényeket írni, nem ez a kérdés, hogy szeretem e...


Van egy csaj, régebb óta ismerem őt, de nem nagyon érdekelt, és ez kölcsönös volt. Sokszor nem is köszöntünk, elmentünk egymás mellett... Aztán elkezdtek vele húzni októberben, hogy bejövök neki, beszéljek már vele (tudják, hogy van csajom), végülis nem vettem komolyan, de odamentem hozzá. Érdekes, ő szólított meg, pedig én mentem oda. Aztán megkeresett neten, írni kezdtünk. Ezen még mindig semmi rendkívüli nincs, ám elkezdtem vonzódni felé, de más érzelem, mint a barátnőm felé. Viszont nem tudom megmagyarázni, nem értem az egészet, főleg azt nem, hogy alakult ez ki. Gyakorlatilag nem tudok nélküle lenni, nem vagyok szerelmes, sőtt, de nem is friendzone. Végülis mindegy, el tudom nyomni, nem nagy gond.


Tegnap csörgött telóm reggel, hívott a csaj, hogy szeretne velem beszélni személyesen. Belementem, kimentem vele. Majd első mondatja ez volt: "Tudom, hogy van barátnőd, és nem akarok közétek állni, de szerelmes vagyok beléd." Nah itt lefagytam. Igazából tudtam, de ilyen határozottan elmondani? Amúgy ő 16 éves.


F/17



2016. dec. 19. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Végülis mi itt a kérdésed? Valószínűleg megtetszett az a lány is, de hisz neked van barátnőd akit szeretsz. Szóval maradj a barátnőd mellett
2016. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
teljesen normalis. Arra figyelj hogy ne csapj be senkit. Ha az uj csajjal akarsz lenni akkor legyel vele, de ezt mondd el oszinten a reginek. Nincs ezzel semmi gond, azert fiatal az ember hogy probalkozzon.
2016. dec. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mai fiatalokat ismerve úgy is két kapura fog játszani... Bár lehet az új csaj is tartogat másokat, csak nem mondja el.
2016. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem menj a másodikkal, ha annyira szereted a barátnőd, akkor nem nőként hanem haverként kezelnéd a másikat.
2016. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BigGeorge válasza:
100%

Persze ez normális, a Te korodban én szinte minden csajba belezúgtam kicsit :)

Az oké hogy szereted a barátnődet de úgy látom nem vagy kifejezetten szerelmes bele. Különben nem tetszett volna így meg a másik csaj :) Nagyon nehéz dolog két vasat tartani a tűzben egyszerre és szerintem neked még nem menne. Szóval azt tanácsolom dönts el melyiket választod de akkor a másikat teljesen hagyd békén és akkor nem fogsz ártani senkinek és nem fogják pár év múlva kiírni azt a kérdést ,hogy "miért nem tudok megbízni egy férfiban sem ? :( "

2016. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De szerintem rosszul fogalmaztam, vagy nemtudom... Ha "választanom kell" akkor egyértelmű a választás, de itt erre szerintem nincs szükség, egyértelmű, hogy kivel akarok lenni... A másik az tujda, hogy úgysem ér el nálam semmit, bármit is csinál. Én tudom, hogy mit akarok a barátnőmtől, szal biztos nem fogom eldobni, egy másik csaj kedvéért.
2016. dec. 19. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:

ha meg nem akarod kidobni a barátnődet akkor meg jegeld a kapcsolatot az új csajjal. Ne nagyon beszéljetek , ne legyetek ebben a fázisban amiben most vagytok , vegyél kicsit vissza.


Ha nincs a közeledben , nem beszéltek nem is nagyon látod el fog múlni ez az érzés. Foglalkozz a barátnőddel. És ha az idő múltával sem változik amit az új csaj iránt érzel akkor meg egyértelmű a dolog ,hogy igazából rá vágysz.

2016. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, semmiképp nem jársz jól.

Megnyugtatlak egyébként, hogy lesznek ennél sokkal durvább választási kényszerek is az életben, és mint itt, ott sem tudsz majd mások véleményére hagyatkozni. Neked magadnak kell eldönteni. Ha lelépsz, most bánod meg, ha maradsz a cipődben, később, de hatványozottan.

2016. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A legjobb ,hogy ha kiéled magad nagy valószinűséggel nem a nagy ő egyikük sem ,később megbánhatod ha nem éltél ennyi idősen. Sajnos én egy másfél éves kapcsolatból jöttem most ki de talán még időben :) 17/f
2016. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
H
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!