Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy ez idegesít?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez idegesít? Szerintetek szakítsak?

Figyelt kérdés
Hát barátommal október óta vagyunk együtt. Nem messze lakik 10 kilóméterre egy másik faluban, gyakran járnak a buszok, de van jogsija, gyakran jön le autóval. Nos, az elején nagyon volt a rózsaszínköd, szerettem őt hallgatni, aztán szépen kezdtek feltűnni dolgok. Először is, hogy állandóan velem szeretne lenni, ami még nem lenne baj, de mostanság már azon is megsértődik ha hétvégén 1-1 napot a barátaimmal elmegyek moziba, vagy hívom menjünk el házibuliba legjobb haverom rendezi, de hogy ő nem akar menni, és én se menjek. Én meg vagyok annyira makacs, hogy próbálom megbeszélni vele, meg elrángatni, de legjobb haverom bulijába elmentem (11 éve számíthatok rá) és ezen összebalhézott velem. Aztán feltűnt, hogy ő meg szeret engem mutogatni mindenkinek, de ha én szeretném elvinni a barátaimmal valahova az lehetetlen... Valamint, hogy alig hagy beszélni. Ha elkezdenék valami könyvről vagy filmről beszélni, egyszerűen leállít, mintha nem akarná, hogy mélyebb, filozófikusabb dolgokról beszéljünk. És ez engem kiborít, állandóan azt mondogatja milyen szép vagyok, de azt hogy esetleg okos, vagy hogy mit értem el azt sose mondja.. Csak azt hogy a gyönyörű barátnője... Szerintetek mi legyen? Hiába próbálom megbeszélni vele, tagadja és csak még több vita lesz belőle... :/ 18L és 20F

2016. jan. 13. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlenül érzed magad egy kapcsolatban, próbáltad megbeszélni, de nem ment, mindig szakíts. Csak vigyázz vele! Még az is lehet, hogy veszélyes a csávó.
2016. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:
Beszéld meg vele,hogy neked ez egy kicsit rosszul esik,hogy így viselkedik veled,esetleg mutasd meg neki ezt amit most elmondtál.
2016. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam el neki, hogy szeretném, ha eljönne, vagy hogy ne sértődjön meg ezeken... Azt sem hajlandó elfogadni, ha azt mondom csak azért van velem mert szép arcom, mivel egyáltalán nem szeret már beszélgetni velem... Mindenen felkapja a vizet rögtön.
2016. jan. 13. 20:40
 4/6 Fruzs33 ***** válasza:
Nem kell feltétlenül szakítanod vele,ha szeret megérti.
2016. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fruzs33 ***** válasza:

Na jó nem tudok jobbat mondani,van ezer pasi még a világon,akinek megfelelsz,és biztos nem ilyen.

Sztem ahogy érzed,de szakíts vele... ahogy gondolod.

2016. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 megadeth18 ***** válasza:
Szerintem offos a dolog. Önző viselkedésre vall ez. Ha szeretne, akkor elengedne a barátaiddal, és nem kussoltatna be, ha akarsz vele beszélgetni. Abból amit leírtál, azt jön le, hogy csak a külsőd miatt van veled, és nem is érdekli a személyed, csak örül, hogy van egy jól kinéző csaja, akit a haverjai előtt sem szégyell, és akkor ez jelenleg kielégíti az igényeit. Szerintem tényleg nem éri meg további energiát belefektetni ebbe és szenvedést eltűrni emiatt. Kifejteném bővebben is a véleményem, de nem tudom, hogy egy 1-10es skálán mennyire lennél kíváncsi rá. Ha 5 fölött van, akkor írj nyugodtan privátot, szívesen válaszolok, adok tanácsokat, és elemzéseket :) 21/f
2016. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!