Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miről szerettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zephos kérdése:

Lányok, miről szerettek beszélgetni egy fiúval online?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki nagyon kedves és aranyos. Az iskolában nem sokat beszélgettünk még, mert csak 4 közös óránk van egy héten, és minden más órájuk kb az épület másik végében van. Személyesen már nem nagyon tudok vele találkozni idén, mert vidéki. Kicsit beszélgettem már vele a karácsonyi előadásról (amit az osztály csinált), és látszólag szeret velem beszélgetni. Ti mit ajánlotok, miről beszélgessek vele? A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. dec. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eccacavuk szaporodásáról..szerintem ez jo lesz😏😂
2016. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiről... menj oda szépen hozzá és beszélgess! Nem tudom, a fiúk miért hiszik azt, hogy a lányok csak cseten tudnak kommunikálni?! Meg hogy mi ez a sok hülye tanács hogy hát először írjál neki facebookon, és ha eléred a 20 emojit egy napon belül, akkor jó vagy...nem! Ha azt akarod, hogy tudja, hogy tetszik neked, akkor mosolyogj rá, szemezz vele, érj néha hozzá, és ne a neten keresztül idegesítsd! Teljesen mindegy, hogy csak kavarni akarsz vele, egy komolyabb kapcsolatot is el tudnál képzelni, vagy csak szeretnéd megismerni, mert a neten egyiket sem lehet. Ha nem mered, akkor még túl korán van az ilyesmihez. Amúgy nem tudom,hogy honnan tudod, hogy kedves és aranyos, mert ha neten beszélnétek, akkor is nagy az esélye, hogy félre ismered,mert a cset nem erre való. Az nagyon jó, hogy felhívd rajta a távoli nagynénédet,de nem ismerkedni! És ha csetelsz is vele, és úgy érzed, hogy már sínen vagy, akkor el kell, hogy szomorítsalak, mert még a legcsúnyább lányoknak is van 3-4 netes udvarlója, akivel küldözgetik egymásnak a szíveket, és ha nem teszel egyetlen határozott lépést sem,akkor valaki más le fogja csapni a kezedről. Lehet,hogy nem is vagytok egymásnak valók, de ha nincs köztetek valódi kapcsolat, akkor ez sosem fog kiderülni. Szóval keresd meg a tökeidet, és beszélj vele, a legrosszabb ami történhet veled,az az elutasítás, de ha nem jössz be neki, akkor messengeren se fogsz, és akkor legalább nem egy kisfiúra fog gondolni, aki megpróbálta, hanem egy srácra, aki nem volt olyan, mint a többi hülye, és megpróbált normálisan közeledni. A lányok a valódi dolgokat szeretik... 15/l
2016. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, és totál azt hittem, hogy fiú vagy... xdd. Hát bocsi, csak azt hittem, hogy még egy olyan srác vagy, aki a facebookon szerencsétlenkedik. Viszont te is nyugodtan odamehetsz élőben, úgy sokkal könnyebben megjegyeznek! ;)
2016. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó igen ő fiú XD
2016. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áhh rájöttem, fáziskésés.
2016. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom élőben is beszélgettem már vele :D Csak amíg nincs suli, két héten keresztül csak messengeren tudok vele beszélgetni
2016. dec. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!