Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki első óta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki első óta tetszik, de semmi kommunikáció☹☹☹Mit tegyek? ☹😐

Figyelt kérdés
Van egy srác aki első óta tetszik, de semmi kommunikáció. Van egy folytonosan k******* viselkedő osztálytársam aki teljesen rámászott. Felé nem mutat semmit csak tűr. Aztán ott van az egyik legjobb barátnőm akivel egy csomót írogattak de nekem semmire se reagál. Én próbálok szemkontaktust se semmi. A házi elkérése pedig átlátszó. Help me please! Mit tegyek? Elhatároztam hogy nem fogok miatta teperni úgyhogy most nem annyira foglalkozom vele.Egymás szöges elkentétei vagyunk:én mindig 5-os voltam ő mindig 3-mas,én mindig beszélgetek (kultúráltan) ő pedig hülyül (kultúrálatlanul)🤣

#Tinik;Szerelem;Osztálytársak;Fiú;❤❤❤
2016. dec. 19. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Szerintem próbálj meg vele beszélni. Észreveszed ha érdeklődik irántad. Ha nem, akkor sajnos ennyi volt...:(
2016. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!