Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Mit csináltok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit csináltok, ha tetszik egy lány, és nem mertek hozzá szólni, vagy nem tudtok mivel odamenni hozzá?

Figyelt kérdés

mert az én esetem röviden ez:

tetszek egy fiunak( állandóan néz, már már bámul, a szünetekben néha rámles, ha mással vagyok(föleg ha más fiukkal beszélek) bagoly szemekkel néz, amugy meg régebben többször próbált beszélgetést kezdeményezni, viccelödött...

mostanában alább hagyot ezzel, jobban inkább bámul, s mikor ránézek, akkor biccent(fejét megemeli) és mosolyog, felhuzott szemöldökkel. amugy meg kedves velem, régebben többet beszélgettünk, mostanában csak bámul. 17/l



2016. máj. 10. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj neki tojásos nokedlit. Az tuti siker!
2016. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Szilvásbuktát mert azt szeretem!
2016. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
válaszokat elöre is köszi, de annyi kimaradt, mikor rám néz, a szembogara olyan nagy, hogy a szeme zöldnek tünik, amugy mikor más lánnyal/fiuval beszél, akkor meg kékes szinü a szeme( szimpatikus szemelyt látsz, vagy kellemes dolgot élsz meg, a szembogarad akár 40% megnöhet, na neki kb igy valahogy van. bocsi a helyesirási hibákért
2016. máj. 10. 21:10
 4/13 A kérdező kommentje:
1-2 nem a kérdésre volt válasz, meg nagyon elcsépelt szöveg, a szilvásbukta...
2016. máj. 10. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Bámulom és vigyorgok rá, mint egy tejbetök :D

17F

2016. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ööö...bocsi, de mi a tököm az a szembogár? Pupilla?
2016. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés is eléggé elcsépelt, nem csak a válaszok.
2016. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet megsúgta neki valaki, hogy rosszkislány vagy :D
2016. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmit mert én nem vagyok életképtelen és tudok lányokkal beszélni.

Mellesleg ha akarod te hogy legyen valami köztetek akkor ajánlom hogy te kezdeményezz, ha már ilyen szerencsétlen a fiú

2016. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csinálunk olyankor, ami egy picit sem visz (nem vihet) közelebb ahhoz, amit szeretnénk.
2016. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!