Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Nem érzem a szikrát" ⬇...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem érzem a szikrát" ⬇⬇⬇ Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, eddig szinte nem is volt gond, de mostanság mindig azt látom, hogy ha pl. 3-an vagy 4-en megyünk valahová, akkor vidám és beszédes, de ahogy elmennek és kettesbe maradunk azonnal csend lesz és nem kérdez meg nem mond semmit, ha én nem beszélek hozzá (+ kedvtelen arcot vág).

Rengeteg figyelmet próbálok felé sugarazni, de nemtudom mi mást tegyek... Ötletek?



2016. dec. 19. 23:25
 1/3 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez a helyzet. Szerintem az egyetlen értelmes megoldás az, ha elmondod neki, hogy így érzel, és kedvesen megkérdezed, hogy magyarázza meg a viselkedését. A legjobb lenne, ha ő maga mondaná el, hogy mi ennek az oka, talán így meg is tudnátok beszélni, és túllépni ezen.
2016. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. dec. 20. 07:53
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Amit nudlihercegnő javasolt, az azért is egy ajánlatos módszer, mert életed során a többi kapcsolatodban is lesznek helyzetek, amikor nem tudod mi van. Sajnos a kommunikációt, az őszinteséget, bizalmat gyakorolni kell. Úgyhogy jó most elkezdeni, amikor nem egy házasság és a közös gyerekeitek szakadnak szét ennek hiánya miatt!


Szóval én is azt tudom mondani, hogy kérdezd meg mi a gond. Ha az a válasza, hogy semmi, akkor mond el, hogy azért gondolod ezt, mert másokkal pörög veled viszont begubózik. Ha még mindig makacskodik, akkor mond el, hogy szeretnéd őt boldoggá tenni, de úgy érzed pont nem tudja veled ezt megélni.


Szóval hajrá!

2016. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!