Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl azon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon a lányon akibe viszonzatlanul vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon durván szerelmes lettem. El is mondtam neki, de ő azt mondta nem akarja tönkretenni a barátságunkat. Szinte biztos, hogy nem leszünk mostmár többek, csak az a baj, hogy én még mindíg nagyon szeretem. Emiatt szinte már depressziós vagyok.

16F



2016. dec. 20. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben járok csak hogy az a bizonyos lány nem barátságot hanem utálatot érez irántam szóval te még szerencsésebb vagy :P
2016. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idovel...tudom, nehez turelmesnek lenni, de ez az egy ami tenyleg mindenre a gyogyir.
2016. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szabolcsattila ***** válasza:
100%
Akkor eddig hárman vagyunk de a lány irántam semmit nem érez (se barátságok se szerelemt ) . Válasz a kérdésedre : szerezz valaki mást és a közelébe se menj annak aki nem viszonozta mert ha meglátod mindig eszedbe jut.
2016. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elég nehéz nem a közelében lenni. Egy osztályba járunk.

:(

2016. dec. 21. 13:30
 5/9 Szabolcsattila ***** válasza:
100%
Az akkor sz*r ügy. Nincs rá megoldás csak ha találsz mást.
2016. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ebből már barátság se lehet...szóval hagyjd rá es keress mást

Tudom ez most jön hogy ezt könnyű mondani de en is voltam ilyen helyzetbe

Es párhónap alatt elfelejtettem és jött egy újabb szerelem és azóta is tart és belé is ugyan úgy bele szerettem mint az előtte levőbe aki miatt én is szintén depresszios lettem

15/L

2016. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valakit ugy lehet elfelejteni hogy beleszeretsz masba..tenyleg az lenne a legjobb ha nem látnád de nem tudsz mit tenni
2016. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben a cipőben vagyok, csak én lány vagyok és nekem is osztálytársam a srác.

Ugyan én nem vallottam be neki, de tudom, hogy viszonzatlan, mert egyszer azt mondta, hogy ha az utolsó nő lennék a Földön sem kellenék neki. :)

Kitartás!

2016. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Próbáld meg a suliban is elkerülni. Másként nem fog menni sajnos. Én ritkábban látom, de akkor meg nem képes elengedni,ölelget meg minden,miközben barátnője van,de nem akar tőlem úgy semmit. Szóval kitartást! :)
2016. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!