Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért leszek mindig viszonzatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek mindig viszonzatlanul szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha megtetszik egy fiú akkor általában ő az egyetlen aki érdekel,még ha nem is lesz belőle semmi. A fejemben olyan mintha már összejöttünk volna és miután vége a plátói szerelemnek olyan érzés mintha szakítottunk volna,pedig nem volt köztünk semmi. És ez nagyon nem normális. Alig találok valakit aki tényleg tetszik és eltudnék vele komolyat képzelni, de ha akad ilyen akkor valami oknál fogva vagy nem jöhetünk össze vagy van valami más indok ami lehetetlenné teszi. És ez nagyon elkeserítő mert nem vagyok egy csúnya lány és belülről sem érzés hogy egy nulla lennék. Magyarán alkalmasnak érzem magam egy kapcsolatra, de nem értem miért kerülök folyton ilyen helyzetbe.

2016. ápr. 20. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
En is pontosan igy vagyok, sokszor szomorkodok miatta en is, szeretnek kapcsolatot, de az akibe en fulig belezugok vagy nem is tudja hogy letezem, vagy mindig van valami ok, ami miatt nem jon ossze. A baj szerintem pont itt van, hogy nem adunk (legalabbis en) eselyt mas fiunak, mert levagyok azzal kotve, hogy egy olyan fiu utan futok, akivel ugysem jon ossze
2016. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Pedig egyszerű a megoldás:

nem a külső alapján kellene eldöntened, hogy ki milyen. Amíg fb-n nézed addig elmegy melletted az élet. Ismerkedni kell, beszélgetni, randizni, s megismerni. S akkor lehet beleszeretni valakibe igazán. Addig max csak az álomképeidet kergeted elképzeled, hogy milyen lehetne, s talán a bugyid nedvesedik.


Tehát a feladat: legyél fejben szerelmes nyugodtan (Akár az 1-es válaszadó), de közben beszélgess olyan srácokkal, akik akarnak veled beszélgetni. S ha randizni hív, s szimpatikus egy kicsit, akkor mondj igent. Tegyél próbát. Nem kell azonnal se férjhez menni hozzá, se a f@rkával játszani, de beszélgetni lehet. S hátha kiderül, hogy jobb arc mint az álomlovag.

2016. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát kérdező, te vagy a női énem. Az általad leírtak teljesen rám illenek, csak én a nőkkel vagyok így. Velem most is ugyanez történik(már Isten tudja hanyadjára) sajnos.
2016. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!