Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a tanárnőbe?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, szép. Nagyon szívese beszélget velem, mindig felvidítom. 180 magas vagyok, 14 ő 25

2016. dec. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy tudod? Am sok mindenkivel megesik. Nekem az infó tanárom tettszett. De hidd el találsz lányt akinek majd bejössz majd.
2016. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább tudom, jó arcnak tart, szívesen beszél velem órán is
2016. dec. 20. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
az lehet hogy te szerelmes vagy belé, de ő nem lesz beléd, ő sem hülye, hogy erkölcstelen legyen, lehet, hogy kedves veled, szeret, de ne hidd azt, hogy szerelmes beléd, nem fogja a prakszisát miattad feladni, szóval a legjobb ha nem dédelgetsz hamis vágyakat iránta
2016. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó arcnak tart, de kb. ennyi. Az is lehet, hogy imponál neki, hogy jó fejnek tartod, de én se remélnék többet. 14 évesen, épphogy kamasz vagy, ő meg már nő, aki talán gyereket akar. Nem téged, hanem kisebbet...
2017. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, tesz félreérthetö megjegyzéseket, egyik órán majdnem ráült az arcomra, kb2 centire volt, elég érdekes volt, megütötte a hátsóm, majd egyik órán véletlen én is, akkor is csak visszanevetett
2017. jan. 8. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor kamu a kérdés vagy a tanárod a pedomaci

(nő alakban)

2017. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"megütötte a hátsóm, majd egyik órán véletlen én is"


Milyen iskola ez? S3ggrepacsiztok órán?

2017. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, elment szünetbe mellettem
2017. jan. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!