Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nálam egy évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam egy évvel idősebb fiú a suliban, aki iszonyatosan tetszik?

Figyelt kérdés
Gondolom ismerős, hétköznapi szitu. A kapcsolatunk annyi, hogy lájkolgatja a képeimet de itt kihal a dolog...Sokan mondták hogy írjak neki én mert valószínű én is érdekelném és igen erre talán látok egy kis esélyt, de most először egy hosszú idő után végre érdekel valaki és nem akarom elszúrni...Nem tudom mit csinálhatnék de én nem bírom ezt az egyhelybe toporgást és majd hátha lesz valami...Szoval jo tanacsokat szívesen fogadok jó lenne ha tudnátok segíteni, és kérlek ne azzal jöjjön senki hogy jaj még gyerek vagyok meg majd elmúlik, mert most ez fontos és új dolgot szeretnék kapni!
2016. dec. 20. 20:53
 1/3 anonim válasza:

nyugodtan irj ra! abbol nem lesz semmi baj. vagy akar kérdezhetsz is tole valamit es akkor nem annyira feltuno

vagy siman menj oda hozzá a suliban:)

sok sikert!

majd irj h mi tortent:) en is hasonlo helyzetben vagyok

2016. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) nem azért kérdem amúgy lazán írj rá.. Fiú létemre mondom,ha szét lájkolok egy lányt akkor tetszik :D
2016. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? :) Írtál azóta? Történt valami? :))
2016. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!