Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem még ezt? El kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem még ezt? El kéne felejtenem?

Figyelt kérdés
kb 3 éve kezdődött amikor először talalkoztunk a fiúval, egy versenyre mentunk legjobb baratnőmmel az osztályból és ő is jött és a verseny végére meg miután bemutatkoztunk tok jól kijöttünk így 3an. és barátnőmmel mindketten belezúgtunk. ezután egy évig nem is láttuk szinte, aztán egy középiskolába kerültünk. A barátnőm is ide került :D És minden héten jártunk egy szakkörre az osztályból csak ketten a fiuval ahol volt előtte 1 lyukas óránk, akkor mindig együtt lógtunk, es kedves volt és a szakkör után általában hazakísért és így hamarabb szállt le a buszról és a kapunk előtt beszelgettünk. És reggelente mindig együtt buszoztunk egy darabig mert nekem csak később kellett felszállnom. Az első középiskolai évünk vagyis idén nyáron egyik nem igazán buliban csak átmentünk egyik baratnőmékhez csókolóztunk, de mint kiderült ez nem jelentett neki semmit. Ezután néha nagyon jófej volt, néha nem. Úgyhogy, úgy döntöttem bevallom neki az érzéseimet, vagyis az nem az én stílusum úgyhogy megpróbáltam megcsókolni, de elfordult. Ezután teljesen letettem róla csak barátok voltunk, de túl kedves volt es sokat lógtunk együtt, meg beszelgettünk, ugyhogy megint belezugtam es ő is kedves volt, de karácsonyra nem adott semmit, viszont a barátnőmnek aki a legjobb barátnőm volt általánosban adott egy olyan ajándékot ami nagy jelentőséggel bír, de a barátnőm már nem szerelmes belé. Viszont a fiu nagy valószínűséggel igen. Viszont én meg a fiúba vagyok belezúgva de már nem kéne de nem bírom elfelejteni :( mit tegyek? hogyan tudnék tovább lépni? 16/l

2016. dec. 21. 18:28
 1/6 October15 ***** válasza:
0%

Remélem jó szakmát tanulsz mert, hogy az eszedből nem fogsz megélni az biztos. :)


Először is ismersz más kötőszót az "és"-en kívül? Hallottál már szórendről, írásjelekről, mondat tagolásról Vagy úgy egyáltalán bármiféle logikai kapocsról mondatrészek között?


Hallottál már a prallel univerzumok elméletéről? Megnyugtatlak nincs olyan párhuzamos világ amiben egy csók bárminemű vallomással lenne egyenértékű.

Egyéb iránt az milyen "szerelem" ami annak függvényében létezik, hogy a tárgya éppen aktuálisan a közeledben van-e?:D Na meg kialakul x óra alatt.. XD Példának okáért mi lenne ha nem próbálnál meg belemászni a szájába nagy "szerelmed"-ben hanem inkább hanyagolnád a dolgot? Az egész jó kezdés lenne a "továbblépés"-hez.


24F

2016. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a szájába másztam, és nem a nagy szerelmememmel de a filmekben csókkal ki tudják fejezni az érzelmeiket. Én meg nem vagyok a szavak embere.

És igen hanyagolni szeretném és "továbblépni" de lehet h gyerek vagyok attol még vannak érzéseim. És azokat nem lehet csak így puff elhanyagolni.

2016. dec. 21. 19:02
 3/6 October15 ***** válasza:
0%

"a filmekben" Most tényleg leírtad azt, hogy "a filmekben"? PLS mondd, hogy csak hallucinálok pls...


Ha a filmekből indulunk ki akkor gondolom te vagy a "senki nem vesz észre de pont illek hozzá" csaj akiről mindenki tudja, hogy csak azért jön össze a csávóval a végén mert ő a női főhős. :D A csávó meg valószínűleg egy patás állatok vérét szopogató discogömb.. :D


Van egy rossz hírem: in real life ez nem így működik.

2016. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sajnálom de nem hallucinálsz, és nem mint latod nem en vagyok a főhősnő lány bár a saját életemnek a főszereplője vagyok

és ő nem olyan, kedves és nem rosszfiu csak fiú

jó hogy mondod h ez a valóvilág és nem minden úgy megy mint a filmekben

2016. dec. 21. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mikor a szerencsétlen kérdező fel tesz egy kérdést, miért kell folyton belekötni. Nem hiszem, hogy azért tette volna fel a kérdését, hogy azt olvasgassa, hogy minek miért nem tetszik az, ahogy fogalmaz...


Kérdező, szerintem az, hogy azt mondta, hogy a csók nem jelentett neki semmit, és hogy a barátnődnek adott ajándékot, elég árulkodó. A néhány fiú olyan, hogy egyszer ilyen kedve van, egyszer olyan. Lehet hogy kedvel téged, de szerintem itt inkább barátságról van szó :/

2016. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel..nem azért kérdeznek, hogy legyen kibe belekötni. Nem azt várják,hogy értékelve legyen, hogyan fogalmazták meg a kérdést..lényeg hogy érthető legyen. Ha a helyesírásról szeretnétek beszélgetni akkor rossz kategóriában vagytok. Ezt leginkább az első válaszolónak..bár 24 évesen valahogy sehogysem ebben a kategóriában a helyed. Egyébként szerintem a csók jó ötlet volt. Nem konkrét érzelmek kifejezésére, de nyilván ha meg akarsz valakit csókolni, az bejön,kezdetnek meg elég ennyit tudatni vele.

3 év sok idő, tuti nem lesz könnyű elfelejteni :( az hogy ajándékot adott a barátnődnek elég rosszul eshetett :/ de legalább ő már nincs belezúgva, a srác meg idővel úgyis "kiszeret" belőle. Kitartááás <3 idővel jobb, talán nincs más mód :(

2016. dec. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!