Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, még mindig szeretem, pedig tudom hogy el kellene felejtenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja voltam együtt a párommal, akitől terhes lettem. 2 hónapos terhes voltam, amikor kiderült, de még el lehetett vetetni. Megtudtuk, hogy egy ilyen műtét 30.000 forintba kerül, plusz még ha felfogadunk egy altató orvost meg egy nőgyógyászt, összesen 50.000 forint. Amint megtudta, a szerelme elillant, és elhagyott, de azt mondta nekem hogy egy vasat nem fog fizetni nekem, és fizessem ki én, vagy tartsam meg a babát , és neveljem fel anyámékkal. utána nagyon kedvesen felajánlotta hogy legyünk barátok. Nagyon rosszul éreztem magam, mivel nem tarthattam meg a babát, hiszen még 16 éves vagyok összesen! A gyerek ( tudom csúnyán fogalmazok! ) véletlenül jött, kiszakadt a gumi. 1 hete történt ez, hétfőn volt a műtétem, amikor is elvették, eleinte fájt a tágitás, de aztán semmi. Azóta sem fáj sehol. Reggel elindultam suliba, amikor összefutottam vele "tök véletlenül" ott volt ahol én. Puszilgatott, ölelgetett én meg hagytam mert szeretem. Pedig fel is jelenthettem volna, mert ő már jócskán nagykorú, 21 éves. De nem tettem mert szeretem. Hogy kellene elfelejtenem őt? Hiányzik nekem meg minden, de ezek után egy normális lány nem állna szóba ilyen s*ggfejekkel, mint ő, hiszen a legnagyobb sz*rban hagyott ott. Mit tegyek?? Egyébként elterveztem hogy kihasználom ezt a "barátságot" a részéről, és elcsavarom a fejét, majd amikor ujra járni akar velem nemet mondok, hogy fájjon. Akármennyire szeretem nem tudnék megbízni benne ezek után. Miért? Szomorú vagyok!! légyszi adjatok valami tanácsot nekem mert bele bolondulok, nagyon szeretem még ezek után is.
2009. szept. 1. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak barátok legyetek ezek után mert ha most cserben hagyott késöbb is cserben fog hagyni.próbáld meg kiverni a fejedből.gondolom neked sem volt könnyű tudatni anyudékkal hogy baba érkezik és tenni kellene vmit és főleg mindezt mondani hogy a gyerek apja ott sincs mert épp vhol jól érzi magát nem is törödve veled.ha meg tényleg annyira szereted akkor beszéld meg vele ezt az egészet hogy miért nem állt melletted mikor baj volt.ugye tudod hogy emiatt a műtéted miatt késöbb nehezebb lesz megtartanod a babát vagy nehezen fog összejönni ?aburtusz ennyi idősen kihathat az egész életedre.sajnálom hogy pont egy ilyen szemét pasival hozott össze a sors téged.
2009. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ekkora egy surmó paraszt retardált barmot. ezek után tuti lökném be a sínek közé, vagy tenném a ciánt a teájába. add a címét, ráküldök valakit...
2009. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ekkora bunkó pasit!!Semmiképpen se engedj neki!! Ha ugy gondolod hogy még érez irántad valamit akkor a legnagyobb fájdalom az számára ha mással lát boldognak (valódi boldogságra gondolok nem arra hogy megkéred az egyik haverod hogy járjon veled 1 hétig.Mindenkinek(neked,szüleidnek és a környezetednek is) igy lenne a legjobb-kivéve neki.Ha mindig csak a bosszun jár az eszed akkor sohasem tudod tultenni magad ezen az amugy is megrázó történeten.Persze érthetö a csalódottság és a düh,erre mindenki igy reagálna és nö lévén én is tudom mi a csontig hatoló fájdalom amit egy férfi okozni,de hidd el segitene ha uj dolgok és kapcsolatok felé nyitnál.Holnaptól menj el mellette felemelt fejjel és köszönére se méltasd.Az általad kitervelt "bosszu"nem tul jó!Mert amikor eljön a pillanat hogy NEMet mondj elöször halogatni fogod, majd hitegeted magad hogy jó lesz és végül ujra megteszi majd veled mikor ugy érzi tul nagy a felelöség vagy tul nagy a kötöttség,stb..

Persze ez itt mind az én véleményem és mikor ennyi idös voltam nekem is voltak hasonló "majd én jól kib.szok vele" terveim de ezeknek mind rossz vége lett és rájöttem hogy nehogy már én szenvedjek egy Tuskó paraszt miatt mikor mással boldog lehetek.Remélem sikrül valamit megfogadnod abból amit irtam.Légy erös és ne hagyd hogy ujra át kelljen élned ezt!

2009. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a bunkó szemetét és a csajnak akivel van mond meg milyen aljasul elbánt veled!!
2009. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szeretem... tudom h bunkó paraszt volt meg minden, de azóta már le is kapott...jól esett, de jaj nemtom mostmár mivan!
2009. szept. 2. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

hogyha hagyod magad akkor meg is érdemled

Ennnyi

2009. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a bunkó paraszt erre nem kifejezés. ez egy utolsó féreg. ne hagyd magad kihasználni, próbáld meg elfelejteni valahogy ne keresd!

azt csodálom hogy nem ábrándultál ki belőle amikor úgy szarban hagyott.

2009. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy soha nem leszek már 16 éves! Figyelj! engem még 18 évesen is átvágott egy b.romarcú, te legyél okosabb. Miket beszélek?! Te már nem lehetsz az, mivel egy olyat "szeretsz" - helyesbítek: hiszed, hogy szeretsz, aki lehet, hogy a lehetőséget vette el tőled attól, hogy egyszer anya legyél! Ez nagyon gyerekes gondolat, hogy újra elcsábítod, aztán majd otthagyod. Szerinted neki fájni fog? Ha az nem fájt neki, hogy felcsinált, és anyádékkal akarta felneveltetni a gyereket?! Ő nem foglalkozik veled semmilyen szinten, és ha belemész a hagyod magad elcsábítani játékba és kidobod, még lehet, hogy rosszabb dolgok is fognak történni. Egyszerűen felejtsd el ezt a szörnyűséget és a csávót is!
2009. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, a P Á R szó pedig nem illik sajnos rá. A PÁR az olyan, aki törődik veled, aki szeret, aki melletted van, aki felvidít! Majd felnősz egyszer!
2009. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon édes vagy, de még kislány.... Felfogtad, hogy mivel járt ez a műtét? (Nem vagyok abortusz ellenes, de akkoris). Tudod, élt benned az a magzat, és megölték. Nekem valamiért úgy tűnik, hogy ez nem jutott el a tudatodig. Nem akarok bunkó lenni, de ezt a képet belinkelem, hátha így jobban megérted... [link] (Csak hogy tudd, valószínűleg én sem cselekedtem volna másként a helyedben)

És tudod, hogy ez a féreg miért hagyott ott? Mert terhes lettél, és ez az ő kis életébe már nem fért bele, hogy a barátnője (akit elméletileg szeret) mellett legyen egy ilyen nehéz időszakban. Ezek után attól is hányingerem lenne, ha csak eszembe jutna, nemhogy hagyni neki, hogy "lekapjon". Ő bebizonyította, hogy semmit sem jelentesz neki, csak olyankor vagy jó, mikor éppen nincs gáz.

Ha ezután is loholsz utána, akkor csak azt tudom mondani, hogy megérdemled.

2009. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!