Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok és szerelmes lettem a férfiba. Tudom el kellene felejtenem. A sex egyszerűen fantasztikus vele. Sokszor annyira gerinctelennek érzem magam, mert igazából nem vagyok ilyen nő! Mit tegyek, hagyjam ott, felejtsem el?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttem vele, nemtudtam , hogy van családja.Hazudott nekem .Mikor az igazságot megtudtam már késő volt...
2008. okt. 30. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Istenem... mintha csak a saját történetemet hallanám...:O

Hát figyi. Ha ő nem szeret viszont, az baj. Ha azt mondja szeret, de nem hagyja el a feleségét miattad, az is baj.

Általában az szokott lenni ilyenkor a séma, hogy egy ideig bírod (így bűntudattal is), tudod h nem cselekszel helyesen, de a szerelem nagyon erős... De hidd el: a legjobb amit tehetsz, ha elhagyod. Vagyis akkor, ha nem akar válni. Hidd el ez egy tarthatatlan helyzet... és tönkre teszi a lelkedet és az önbizalmad... Szerintem addig hagyd el, amíg nem olyan erős a szerelmed. Bár így is nehéz...

2008. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne akard elszakítani a családjától....sajnos ha a szex már kevés,többet viszon nem lehet,akkor ott kell hagynod.mással is jó a szex ha ugy akarod.
2008. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A körülményeket csak Te tudod. De sérülni fogsz hidd el! Ha furdal a lelkiismeret (azt írod) az is épp elég büntetés lesz, ezenkívül az, hogy sokszor egyedül vagy, amikor épp nem ér rá(d) stb. Te is érzed.. nagyon kevés eset van, amikor jó a vége egy ilyen kapcsolatnak. Ha csak nem az a helyzet, hogy biztosan külön élnek jó ideje és hajlandóságot mutat Veled élni, akkor hagyd el, amíg tudod!
2008. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Elég nagyot tévedsz,mert a gerinctelen nem te vagy,hanem ő!egyébként Dr.Csernus könyvét ajánlanám neked.a címe:A nő.

Ebben elmondja,h.a szeretö csak arra kell valakinek,h.beletörölje a f*át időnként,mert a "gyerekei anyját" ugymond tiszteletben tartja.ezért keres egy áldozatot,akivel kiéli magat.én véget vetnék ennek a dolognak a helyedben,mert a rossz mindig visszaüt.és gondolom már belegondolnod is szörnyü,h.mit érezhet majd a családja! legalább te legyél "ember"és gondolkozz el!

/bocs ha kemény voltam/

2008. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ilyenkor tanácsot adni!Sajnos,ez olyan mint a kábítószer,nem tudsz nemet mondani.Ugyanis ,ha nagyon jó vele akkor nem tudsz nemet mondani.Én is így vagyok ezzel.

Elhatározom,hogy na most vége ,aztán újra és újra levesz a lábamról! Igaz a mi kapcs. már 4 éve tart,de a bizonytalanság mindig elkeserít! Mi is ott tartunk,hogy

már nehéz elválni,hamarabb kellett volna! Csakhogy az elején még túlfűtöttség van akkor azért nehéz!Szerintem dönts ,amit a szíved diktál!Ha ez téged boldoggá tesz akkor ne habozz !Egy élet van! Aboldogság mindenkit megillet!

2008. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Tudom, hogy igazatok van .Ez így tarthatatlan!Cselekednem kell!!!
2008. nov. 2. 10:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hat nem is tudom mit tanacsoljak mivel szinte en is ebben a hajoban vagyok:(ugyanis szeretek egy nos ferfit akivel meg nem voltam egyutt deo szeretne velem lenni....en erte mindent megtennek........nekem is azt tanacsoltak felejtsem el deh nem tudom!nehez de vlhogy felejtds el...........en is muszaj megprobalnom:((
2009. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyanez a cipü, de feleseg helyett csak bnö van
2010. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dettó ebben vagyok:)
2013. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 teebo ***** válasza:
Van ennél rosszabb is.. Ha te vagy a férfi és mindkét nőt szereted! és főleg , hogy tudnak egymásról és még sincs konflikt...
2013. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!