Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok válaszát várom! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom! Nektek hogy esne az, hogyha mondjuk elutaznátok, de a még nem barátotok átmenne hozzátok, ahol laktok, csak azért, hogy lásson még titeket előtte?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Utazik el a lány, akivel nagyon bensőséges a kapcsolatunk, és már majdnem összejöttünk. Előtte, nem tudja, de szeretnék átmenni oda, ahol lakik, csak azért, hogy lássam még őt, de ajándéknak semmi ötletem, így szerintem csak még egyszer el fogom neki mondani, amit érzek és, hogy nagyon vigyázzon magára. Nagyon szeretem. Ti belőletek ez milyen reakciót váltana ki?

2016. dec. 22. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted az elől elvő kamerát mivel találták fel, hátha videochat-on felhívod, akkor is látod.
2016. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Nekem ez nagyon tetszene. Az elozo valaszolora ne is figyelj, az egy bunko paraszt. Ha tenyleg erzel iranta valamit, akkor mondd meg neki szemelyesen, es ha meg most elotte atmesz hozza, akkor meg jobbak az eselyeid. Es mielott elmegy es csak kette vagytok ott, akkor szerintem oleld is azlt, amikor elkoszonsz tole. Hidd el jol fog neki esni. Szurkolok nektek. Hajra!
2016. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem is ez egy nagyon cuki dolog!! :)))

Az előző válaszoló meg érzelmileg nulla.

Sok sikert hozzá!

2016. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó két válaszolónak! Adtatok egy kis pluszt nekem még. Mentek a zöld kezek! :)
2016. dec. 22. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Pff lehet lepontozni, csak nem tudtok szöveget érteni, még nem a barátja, ergó lehet hogy a lány pont leszarha ezt a kis ficsurt... Ha meg még ronda is és nem jön be neki, akkor még mérges is lesz rá.. Yah és látom egyesek nagyon nem értik az iróniát, de hát nem baj, hüjjjjjék mindenhová kellenek.
2016. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon szép gesztus.
2016. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!