Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elutaznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elutaznátok egy hétre egy olyan lánnyal, aki csak a barátotok?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. És nem haverság, hanem barátság. Ha elutaznátok, akkor tényleg csupán baráti érzéseket tápláltok iránta, esetlen egy potya szexben reménykedtek, vagy többről is lehet szó? Kettesben, egy távoli városban, egy teljes hétig...

Köszi a válaszokat! :)


2011. febr. 5. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen, és a barátja is maradnék.
2011. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
nem tudom,de vszínű rámásznék ha bejön mint nő.
2011. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
ja előbb alvás(5perc). aztán mint a nyuszik másnap reggelig...
2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
82%
én jól meghágnám a helyedbe :)
2011. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, potya szexben reménykednék.
2011. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
benne van a pakliban :) ha a lány is akarja, fel lehet vele dobni egy kirándulást :)
2011. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Barátilag is elmennék, de ha rám mászna nem dobnám le magamról :D
2011. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is ez van:)) Sokszor nem tudom eldönteni, hogy ez most csak barátság vagy több:D Mi már hónapos nyaralásokat is tervezünk együtt úgyhogy...:D


L/19

2011. febr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na, akkor sorstárs. :) Vagyis a mi történetünk elég bonyolult.. én 17 vagyok és szintén lány. Mióta húzzátok egymás agyát? :D
2011. febr. 6. 01:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Simán elmennék vele egy hétre, és ha tetszene, meg is dugnám. Tudom, hogy ő sem tiltakozna, mert ha nem vonzódna szexuálisan is a barátjához (szerelemről szó sincs!), akkor nem hívná egy hétre nyaralni. Szóval biztos ő is úgy gondolkodik, hogy asse baj, ha nem lesz semmi, hiszen milyen jó lesz a baráttal is a nyaralás, de ha úgy adódik, jókat is lehet vele kefélni, mindenféle elkötelezettség nélkül.
2011. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!