Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira gáz az egész. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gáz az egész. Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy rohadt sok fiúba "beleszerettem" már és nemtudom őket elfelejteni...minden 2.fiú megtetszik és tökre jó lenne,ha lenne egy fiúm és akkor nem tetszene meg mindenki és lenne valakim aki szeretne és bármikor megölelgethetnén stb,de gondoljunk bele én még nagyon éretlennek érzem magam egy kapcsolathoz,de mégis nagyon vágyok rá...hogy lehet erről az érzésről leszokni vagy elfelejteni?

Válaszotokat előre is köszönöm!

13/L


2016. dec. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az érzés a te korodban teljesen természetes. Idővel változni fogsz. Ne ijedj meg! SZINTE minden lány túlesik ezen egyszer. Pont ebben a korban.
2016. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) de amúgy már nagyon idegesít :/
2016. dec. 22. 16:22
 3/6 okosóra ***** válasza:
Szerezz magadbak mondjuk egy baratot szerintem vagy irj privatot :) 12/F
2016. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 én a helyedben nem próbálkoznék, te is nagyon kisfiú vagy még.

Kérdező: én is ilyen vagyok

15/L

2016. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mintha csak engem jellemeztél volna;) 13/l
2016. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Maszturbálj gyakrabban :)


Amúgy ahogy fejlődsz, dolgoznak a hormonok meg minden f@$zom hasonló dolgok.. :)


Szóval ez kb. normális.. :)

Ne aggódj emiatt..

2016. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!