Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kitartsak még mellette vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartsak még mellette vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már 6 éve tetszik. Úgy ismerkedtünk meg hogy a zeneiskolával elmentünk Erdélybe néhány napra. Ő egy évvel idősebb nálam. Abban a pár napban nagyon sokat beszélgettünk de hát kicsik voltunk még (kb. 10 évesek). Utána csak nagy ritkán futottunk össze mert nem egy suliba jártunk (most sem). Aztán tavaly elkezdtem járni zenekarra és ő is oda járt. Így minden héten találkoztunk 2 órát és mindig mellette kellett ülnöm. Akkor nem beszéltünk olyan sokat de mindig mosolygott és köszönt ha látott. De ő más körökbe tartozik és nem mertem közeledni felé. Idén sajnos nem jár már zenekarra és ha összefutunk akkor nem is köszön :(.

Hétfőn viszont koncertem volt és ő is ott ült a közönségben amin nagyon meglepődtem. És miután vége lett elmentem mellette és barátnőm látta hogy nagyon nézett engem és közbe mosolygott.

Hagyjam a fenébe vagy várjak még? Sajnos nagyon ritkán futunk össze...a beszélgetés szinte lehetetlen.

Bocsi kicsit hosszú lett.

16/L 17/F


2016. dec. 23. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha ennyire ritkán találkoztok és már nem is köszön akkor haggyad! Más fiúkkal beszélgess,ismerkedj,ha meg hiányzik a társasága akkor írj rá vagy ha nincs hozzà elég bátorságod,akkor várd ki a kövi koncertet és egy furi ürüggyel kezdj el vele beszélgetni...remélem tudtam segíteni...
2016. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!