Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a Walking...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a Walking Dead season 3- boldog Clementineba szerelmes vagyok egy megrajzolt karakterben hogy állhatok le róla?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly? persze, hogy nem, mivel kicsit sem néz ki jól mivel halott, azaz nem is élt, szóval felesleges is beszélni róla, annyit tudok mondani hogy nem tudsz vele beszélni, így szerintem hanyagold.
2016. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igaz de nagyon oda vagyok érte pedig ez csak egy rajz.. mit kéne tegyek
2016. dec. 25. 20:42
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
talán észhez térni, de mindegy nő vagy és k**va hülye..nincs ebben semmi meglepő.
2016. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Öhm 3-as ez a szereplő szintén lány, szóval a kérdező abban az esetben nő, ha a saját neméhez vonzódik, szerintem a kérdező nem nő.
2016. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy Clementine még csak 13 éves a 3.évadban?
2016. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én még 14 Fiú. Ám még ugy tudom hogy 14.
2016. dec. 26. 07:30
 7/17 A kérdező kommentje:
Én meg 14 fiú. Bocsi heleyesirasos hülyeség
2016. dec. 26. 08:12
 8/17 TrainerDragon válasza:

Tisztelt kérdező! ( na jó, haggyuk ezt a dolgot 15 vagyok úgyhogy köztársasági!;))

Szóval azzal a rossz hírrel érkeztem, hogy ezzel SEMMI BAJ NINCSEN! Ez ugyan olyan, mint amikor EGYESEK Emma Watsonba vannak belezúgva és nap mint nap ki...ik rá! Aki mást mond az hülye! Mindössze el kell fogadni hogy nem él és csak a játék alatt ,,lehetsz vele" ( az idezojel nem véletlen, kedves más válaszolók!!) Am meg Clem tényleg egy csinos karakter nekem is tetszik, de én megtanultam ezt kezelni! Ha akarsz ellene tenni akkor foglald el magad mással vagy menj haverokkal és barinőkkel és hidd el jobb lesz!! ( ja és Clem 13 éves az alkotók mondták!:)) remélem a válaszom hasznos volt! További szép napot!!

2016. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 26. 19:53
 10/17 TrainerDragon válasza:
Nincs mit örülök ha hasznos volt!;)
2016. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!