Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mi van közöttünk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van közöttünk? Semmi vagy minden? (lány)

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerem.Mindig csak barátként tekintettem rá.Pár évre rá próbabálra készültünk.Ő már hamarabb elment egy másik iskolába.De úgyanúgy jár velünk próbabálra.Megkérdezte,hogy lennék-e a párja mivel neki sincs meg nekem sincs ezért miért ne.Elég csendes volt vagyis most is az.Olyan 4-6 próbáig aligha váltottunk pár szót.De múltkori próbán próbáltam előtte megnyílni.Magamat adtam.Kezdett ő is megnyílni.Mosolygott rám,táncolás közben kézfejemet finoman nyomkodta.Viszont a szemkontaktust nem sokszor tartja ha táncolunk.Vagyis én szoktam nézni néha-néha visszapillant.Szokott rám írni s egy ideje küld magáról snapchaten képeken.Legutóbb snapen azt kérdezte el-e mennék vele és barátaival korizni.Igent mondtam rá...Jelenleg arra várok,hogy elmenjek korizni velük.

Akkor ez most mi?Barátság vagy több?



2016. dec. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátság biztosan, de lehet kialakul több is.
2016. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátság már biztos van de a többi meg most van kialakulóban
2016. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mit kell tennem ahhoz,hogy ebből több legyen? :/
2016. dec. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!