Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baráti társaságomban van egy...

Hando81 kérdése:

Baráti társaságomban van egy nálam fél fejjel magasabb lány, akivel nagyon jól elvagyunk, rendszeresen keres, nincs közöttünk tabu téma amiről nem tudnánk elbeszélgetni, hogyan hozzam a tudtára, hogy én többet szeretnék mint barátság?

Figyelt kérdés
Szerintem ő is többet érez egy picit irántam.

2014. dec. 8. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdeklődj, hogy mi van vele, dicsérd meg és érintsd meg minél többször. Abból elég sokat le lehet szűrni, hogy hogyan reagál az érintésre. Ha úgy látod, hogy jól alakulnak a dolgok, akkor pedig hívd el randira. :)
2014. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyedul vagy hivd at filmezni es valami eeotikusabb temaju filemt valassz. Aztan kezd el simogatni, magadat is simogasd, fogdosd a mellet dorzsolgesd a puncijat kozbe probalj meg levetkozni es ot is leverkoztetni :D

De ezt csak akkor tedd meg mikor mar probaltad tudtara adni hogy te kicsit tobbet szeretnel.

2014. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!