Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki 1 évvel...

Van egy lány aki 1 évvel kisebb mint én. Más iskolába jár és tök véletlen írtam rá, majd nagyon jó kapcsolat alakult ki közöttünk. Régen kedvelt de már nem, mit tehetnék, hogy kapcsolatunk ujra olyan legyen mint régen? (többi lenn) 14/F

Figyelt kérdés
Ő azt mondta, hogy szeretett, de egy baklövésem után megharagudott, és már nem kedvel úgy.Jelenleg más valakit szeret, de azt mondja, hogy még mindíg valamennyire kedvel.Jelenleg ő más valakit szeret, de azt mondta, hogy megismerne jobban.Ezért elhívtam sétálni, de legtöbbször nincs ideje.Ezt megértem hiszen nem rég húnyt el nagymamája és otthon segít.Ha találkoznék vele mit tudnék tenni hogy ujra úgy érezzen irántam mint régen?
2015. febr. 1. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Először csak barátként állj ki mellette, támogasd, és hagyd, hogy szépen lassan "átszeressen" beléd. (: Amíg tudod, hogy mást szeret, ne nyomulj annyira, mert idegesítővé válhatsz... inkább jelezd neki, hogy rád számíthat, és nem követsz el újra akkora hibákat (és persze ne is kövess el...).
2015. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!