Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LóLehet, hogy mégis tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LóLehet, hogy mégis tetszem neki? már nem tudok kiigazodni a srácon.

Figyelt kérdés

már kb 1 éve beszélgetünk Facebookon, de a baráti társaságból ismerjük egymást, de amikor élőben találkozunk, alig beszélünk 1-2 szót

a beszélgetés elején néha olyanokat irt, mintha többet szeretne tőlem, mint barátság


de később elmondta, hogy neki kb milyen lányok jönnek be és a "leirás" rám egyáltalán nem passzol.


volt, hogy 'lelkiztünk' is és akkor ugy vettem észre, hogy nem igazán van önbizalma, bár ez azóta lehet változott.


mostanában meg néha elmond olyan dolgokat, amiket szerintem pl a lány oszt.társainak csak ugy nem mond el, és erről tőle elvileg csak én tudok és azok, akik vele voltak.


(ha kell privátban irok részletesebb uzenet váltást :)) )


szerintetek lehet, hogy mégis akar valamit?


16/L, 17/F


kort és nemet is légyszi :))



2016. aug. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

LóLehet.


Kor, nem.

2016. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ló biztos nem lehet.


Attól, mert a leírás nem passzol rád, még bejöhetsz neki :)

Szerintem, ha 1 év alatt nem lépett, ezután sem fog. Most két dolgot tehetsz.


1. Bátor leszel és TE kezdeményezel.

2. Hagyod a francba és megtartod barátnak.


19f

2016. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi, az a "ló" nem tudom hogy került oda az elejére :DDD
2016. aug. 2. 21:36
 4/5 TheDrakBloodWarior válasza:

Szerintem ha 1éve beszéltek és tett arra utaló jeleket h tetszel neki akkor csak bátortalan .

A te helyedben kezdeményeznék.

?F nem írom meg h hány éves vagyok mert mindenki elhord a p*csába h szaros.... Éves (akit nagyon érdekel írjon privátot)

2016. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most jut eszembe, hogy a kérdésből az kimaradt, hogy tavaly egyik nő (40 év körüli) megemlitette a srácnak, hogy ne vadítson , de én erről semmit sem tudtam, mivel nyaraltam

és ilyen vagy hasonló kijelentést sem tettem a nőnek a srácról

és miután ez volt, teljesen megváltozott a beszélgetésünk a sráccal :/


szerintetek ennek lehet köze a srác viselkedésének, mármint, hogy az elején mintha akarna valamit, most meg már teljesen közömbös


(amugy engem nem zavarna, ha nem akarna semmit se, csak barátságot, csak ettől a 'bizonytalanságtól' őrülök meg :/ )

2016. aug. 6. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!