Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhitette hogy tetszem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhitette hogy tetszem neki és találkozni akar, hirtelen mégis bunkón lerázott, miért?

Figyelt kérdés
Azt írta hogy unalmasan írok facebookon(wtf? nem mintha ő nagyon felhozott volna témákat,én voltam az aki irányította a beszélgetést))és hogy nincs ideje találkozni.Hagyjam az egészet?.
2016. aug. 23. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
16/f
2016. aug. 23. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába.Rádunt,bármennyire csúnyán hangzik :/

De nyugi haver,majd lesz másik


16/f

2016. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2016. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen lányokat ki kellene lőni,szó szerint.Ha már eleve te hoztad fel a tèmákat,akkor már nem is akart annyira beszèlgetni,mert ha egy lánynak tetszik valaki akkor azzal folyamatosan ír😊.

15/L

2016. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adelll ***** válasza:
Csak rajott h megse jossz be neki es kellett valami indok. Ne foglalkozz vele:/
2016. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát írd meg neki, ha találkoznátok, tudnál neki mutatni nagyobb dolgot is, ami egyáltalán nem unalmas, leírni pedig nem is lehet!

Mit veszíthetsz...

Öntsd rá az utsó adag naftát, és csiholj szikrát a dologba.

2016. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!