Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit őszintén szeretek. Nagyon jóban vagyunk de csak barátként tekint rám. Mégis sziveket ír nekem rám kacsint puszit küld nekem megölel. Aztán egyszer csak megkérdezte hogy zavarna-e engem az ha járna valakivel? Erre jóbarát módjára azt mondtam nem.Nagyon örült neki csak jött az a kérdés amitől a legjobban féltem hogy megkérdezi:Akkor barátok maradunk?

Hazudnom kellett neki mert tudtam ha megmondom hogy zavar az hogy barátnője van és nem akarok csak a barátja lenni akkor elveszítem. Ìgy viszont rossz érzés nap mint nap talalkozni vele/velük és azt látni ahogy ők együtt vannak. Mit tegyek? 14/L



2016. dec. 26. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
legközelebb legyen véleményed... en sem járnék olyan lánnyal aki nem képvisel álláspontot és szó nélkül belemegy abba ami totál ellenére van... te mondtad neki hogy nem zavarna (mondjuk nem értem minek kérdezett meg) akkor most viseld is el legközelebb majd nem leszel ilyen nyámnyila és megmondod neki a frankót
2016. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem meg az a csaj tiltott le facen akiért odavoltam. Haverok voltunk de neki pasija lett. Most megtudta hogy tetszik nekem és letiltott. Pedig még csak nem is nyomultam rá. 17
2016. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő a kulcs a szerelmi bánatnál. Sajnos ez ilyen. De hidd el, hogy találsz nála százszor, sőt ezerszer is jobbat! 😊😘😃
2016. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Srác hány éves?

A barátnője hány éves?

2016. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: azért kérdezte meg mert nem akkarta hogy elveszitsen engem mint barátot.

Második válaszoló:irtam privátba.

Harmadik válaszoló:nemhiszem hogy takálok egy másik fiút. Amikor megtudta hogy egy másik fiúval is beszélgetek féltékenységi rohama lett.

Negyedik válaszoló:a fiú 15 a lány 14 éves.

2016. dec. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!