Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám végre elfelejten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre elfelejteni, és túltenni magam a dolgon?

Figyelt kérdés

Szeptember elején elkeztdem beszélni egy sráccal, aztán rá egy hónapra elmentünk moziba. Aztán utána héten mégegyszer taliztunk, majd mégegyszer..a harmadik találkozáson megcsókólt, de többet akart mint csók, de nem engedtem neki, mert nekem ez az első volt. Azóta a srác nem keresett..én írtam neki, hogy találkozzunk megbeszélni a dolgokat, másnap lemondta hogy nagyszüleihez mennek, de úgy hogy nekem kellett ráírnom, hogy mi van, mert nem volt hajlandó magától leírni..Kicsit idegesen reagáltam le a dolgot, de utána leírtam, hogy rossz hogy mostanába nem beszélünk annyit, és bocsánatot kértem a hülye reakciómért. A gyerek pofátlan módon erre már nem volt hajlandó válaszolni.

Nem tudom hogy legyek jobban, múlt szombat óta magam alatt vagyok, mert beleestem a srácba,élőbe nagyon kedves, aranyos volt, és nem mertem volna megmondani róla, hogy ilyen, de ezek szerint csak játszott velem.

16/L



2016. nov. 1. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el ismerkedni mással. Elsőre nem hangzik jó ötletnek, de hidd el, az. Leköti a figyelmedet, és segít túllépni.
2016. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért volt kedves és aranyos, mert le akart feküdni veled, ennyi. Ebből legalább kiderült, hogy nem éri meg vele foglalkoznod, csak egy kis p*cs, aki egy lyuknak nézett téged, és semmi többnek. Tudom, hogy nehéz neked, de hidd el, hogy csak egy tahó! Ne írj neki többet, ne alázkodj meg! Így is megalázkodtál már azzal, hogy utána ráírtál, hogy beszéljetek, azzal meg végképp, hogy miután bunkó módon le se mondta a talit, csak miután te írtál neki, és te teljesen jogosan kiakadtál, még bocsánatot is kértél. Nem kellett volna, ne is csinálj már semmit, hagyd őt a fenébe, és keress mást. :)
2016. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a srác egy fszarc.. nem éri meg foglalkoznod vele. de ha ilyen sggfej hogy tudtál beleszeretni?? Hidd el millioszor jobban jársz ha le is tiltod,elkezdesz más sracokkal beszélgetni és a barátnőiddel csaptok pár csajos napot hogy kicsit elterelődjenek a gondolataid, esetleg ha 16 eves vagy akkor menjetek egy jot inni hidd el jobban fogod magad érezni
2016. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A srác akart téged. Te meg túlbonyolítottad az az első, tizenharmadik stb számolással. Visszautasítottad ez mindenkinek rosszul esik, innentől hanyagolt. Nem játszik veled. Ha vissza akarod kapni, lefekszel vele és kész. Ez nem nagy dolog.
2016. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez most nem hangzik igazsagosnak de meg olyan fiatalka vagy, ó még hanyszor fogjak osszetorni a szived. Erre a sracra nem kell tobbb idot vesztegelni, ha ennyitol visszatancolt akkor ugyis csak szexre kellettel volna neki. Ami alapjaraton nem problema, csak te tobbet akartal. Kezdj el mas sracokkal ismerkedni, jarj el randikra es csak erezd jol magad! Nem kell rogton a parkapcsolatra gyurni, az majd ugy is jon magatol. Elvezd az eletet, ezek a legszebb eveid! Ne pazarold ilyen tuskokra! 26N
2016. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon jól estek :) de tényleg mekkora egy száradt segg hogy vissza sem írt arra.......és szerintetek akkor is dobott volna ha belementem volna a dologba?
2016. nov. 1. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2016. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha belementél volna a szexbe, akkor jól kihasznált volna, és ennyi. Maximum még párszor felkeresett volna, ha épp szex kell neki, és mondjuk pont veled akarja/pont veled van csak lehetősége rá, aztán egyszer csak lelépett volna teljesen. Úgyhogy nagyon jól tetted, hogy nem mentél bele, mert még rosszabb lett volna!
2016. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!