Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti kinézetre mit szerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kinézetre mit szerettek a lanyokban?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Csak a nagy csöcsöket,meg az 50 kiló alatti p.csákat nézik meg.Mert csak erre képesek.
2016. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sportos alkatot szeretem, de az alternatív stílust is, a színes hajat, a fekete cuccokat, habár csak sima feketét ilyen + mit tudom én mik már taszítanak, pld ilyen tüskés valami a karon, az már szerintem nem jó..

De a szelídebb lányok is tetszenek, meg furcsa mód tetszik ha egy lány inget visel vagy valami egyenruhát.

17f

2016. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 és ha így van? Ti meg csak a 60kgsakat kocka hassal és palcika lábbal. Nah meg a jó öreg pawa stílus
2016. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
3# Ebben tévedsz.Én a dagadtakat szeretem.Ettől függetlenül nekem nem számít a külső.A másik nemnek meg igen,és ez a tény földhöz basz.
2016. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
24%
Nekem nem fontos a nagy csöcs. Ugyan úgy szép a kicsi mell is. Egy lánynak általában a szeme színét illetve a haját nézem meg elsőnek
2016. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

#4, mivel te is dagadt vagy...


Amúgy én az átlagos testalkatú lányokat szeretem. Mell nem számít, csak a mosolya legyen szép (meg az arca). A többi a belsőn múlik.

16F

2016. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# Nem vagyok dagadt xD A kinézet sosem befolyásolja valakinek az ízlését.Inkább az önbizalom befolyásolja az igényeket.
2016. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
legyen cuki/szép, sportos, minél kevesebb sminkkel. :)
2016. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!