Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talalkozzak velük vagy ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozzak velük vagy ebből már semmi jó nem származik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel úgy érzem alakul köztünk valami. Megbeszéltük, hogy találkozunk, ketten. És ma írt, hogy jöhet-e az egyik barátnője. Így hárman fogunk találkozni. Mikor mondtam, hogy hagyjuk, akkor mondta, hogy ne, szeretné ha jönnék. Teljesen összezavarodtam. Csinál ilyet bárki is? Szerintetek elmenjek vagy az nekem csak csalódás lesz? :( 16/f előre is nagyon köszönöm a válaszokat

2016. dec. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak félénk, és szüksége van a barátnője támaszára. Annyira bejösz neki, hogy fél egyedül találkozni veled, nehogy elcsesszen valamit.
2016. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha menj el. Egyetértek 1-el. Sokszor nagyon jól jön a barink támogatása.
2016. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vaaaagy a baratnojenek bejossz es ossze akar hozni vele
2016. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem is ismerjük egymást a barátnőjével. Nem is beszéltünk még soha.
2016. dec. 27. 18:00
 5/5 anonim válasza:
Es? Mutatott neki rolad egy kepet es kesz is
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!