Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha gyűlöl miért néz rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyűlöl miért néz rám szerelmesen? 😔 Miért nem hagyja, hogy végleg felemésszen a sötétség? 👇

Figyelt kérdés

Már belenyugodtam, hogy nem jött össze.

Megértettem, hogy mindent bosszúból tett amire joga voltm

Készültem papi hívatásomra, a művesz atya néven ismertek volna.


De akkor miért néz úgy mint aki segíteni szeretne rajtam?

Miért nem cselekszik, lehet, hogy semmi komolyat nem akar csak mégegyszer, másodszor is bosszut állni de a 2. felállas is igaz lehet.

Hogy szeretne megismerni, megmenteni a Kaszástól, a Vén Georgi-tól meg a többitől.


De ilyen nem létezik, marmint ilyen lány.

Én egyáltalán nem érek semmit, csak egy darabka sajtot talán, Ő meg egy nagy nevű lány, rengeteg barát és ismerős.

Szószerint körbetáncolják a fiúk, a legizmosabb arcok hevernek a lába előtt luxuskocsikkal,láttam instagramjan.


Nagyon úgy érzem, hogy sok mindent miattam csinál de mit ehet rajtam?

Nem vagyok én senki sem, meg leszólítani se merem.


Csak verseket írok róla allandóan.


2016. dec. 28. 01:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Mit tegyek?

Ha össze is jönne, en nem vagyok egy ketrecharcos.

Eljarhatok gyúrni de lehet nem bírnám.

A többi udvarló, mintha en a parasztlegeny a nulla kis pénzemmel neki keszülnék menni maguknak a sarkányölőknek.

Tisztara mint az Óriásölőben, biztos láttátok klassz kis fantasy.


De ez tényleg csak a mesében lehet, hogy a nyomi viszi el a legjobb nőt.

Mondjuk egyszer mar sikerült, neki is nyomott pár nagyobb gyerek a falnak.

Mondták hogy en meg ki a franc vagyok😞😔😟

2016. dec. 28. 01:19
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a nézés pedig tényleg megőrjít.

Nem hiszem el hogy nincs legalább egyvalaki akivel képes lenne összejönni.

Én csak almaimban vagyok nagymenő.

Ertek a művészetekhez, íràshoz meg néhány dologhoz de eléggé gyerek vagyok meg😔

Szóval egy felnőtt hölgynek miért kellenék?

Nincs rá esszerű ok, hogy velemlegyen ha sorban állnak az alfahímek nem igaz?

Akkor miert nez rám így???

🤕😓

2016. dec. 28. 01:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Lehet beképzeled.
2016. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak bajok a fejedben.
2016. dec. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
2016. dec. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na most akkor papnak keszultel, mikozben ezt a lanyt akartad dugni? Vagy ez most hogy...?
2016. dec. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!