Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy megtaláltátok az igazit, együtt jártatok, szerelmesen voltatok, de valamilyen oknál fogva szétmentetek? (és nem azért mert elmúlt a szerelem)

Figyelt kérdés
És miután ezen átmentetek, találtatok mást? Mást, akit ugyanúgy tudtatok szeretni? Mennyi időbe telt elengedni az első nagy Ő-t? Mi miatt nem működött az első kapcsolat? Hogy mentetek át az első szakításon? Gondoltok még rá? Légyszi, fejtsétek ezeket ki.

2015. nov. 8. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
*szerelmesek voltatok (mindketten)
2015. nov. 8. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj privit, ott kifejtem, csak ez egy elég hosszú sztori...
2015. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a távolság közbeszólt.Mondjuk nem ismertem régóta (mármint barát, vagy ilyen szinten) és utána nem is tartott sokáig, de asszem még mindig érzek valamit iránta.Most lesz újra randim, elég nehezen viseltem és viselem talán most is, félek, hogy ő fog az eszemben járni a randi alatt :)
2015. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz privit. Ott elmesélek mindent
2015. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!