Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi erről a véleményetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? (Eddig elég változatosat kaptam és ezért kérdem)?

Figyelt kérdés

Van egy srác,nyáron ismerkedtünk meg Budapesten és egy jó darabig jóba voltunk és sokat hülyültünk de nekem akkor még más tetszett,legalábbis az első hétben aztán már úgy alakult, hogy elkezdtem észrevenni igazán őt és ő is utalt rá, hogy meg akar tényleg ismerni és találkozzunk de ez a "randi" sose jött el csak véletlenül találkoztunk mindig de attól még eltudtunk hülyéskedni és engem egyre jobban elkezdett érdekelni de mi elköltöztünk egy olyan 70km-rel odébb de így is sokat jártam és járok arra..aztán összejött egy csajjal de egy kicsit később szakítottak is és tudta h engem érdekel és igazából egyszer beszélgetésbe kért képet de én nme küldtem aztán meg azt mondta h nem vok az esete és h barátok maradunk most meg egyszerűen szószerint leszar és nme válaszol ha írok neki

Tudom hosszú lett de így is rövidítettem a dolgokon

köszönöm előre a válaszokat és ha elolvassátok :D


2016. dec. 28. 20:02
 1/5 okosóra ***** válasza:
Toketlen pocs marminta fiu
2016. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért csinálja ezt? Meg eleinte sokszor volt hogy szart rám egy darabig aztán bedúrciztam és barátnőmnek mindig kiadtam a haragom meg rá is ferdeszemmel néztem aztán meg odajött és ijesztgetett meg ilyenek? Most túlgondolom a dolgokat? Mert ahhoz nagyon értek:D Fiúkhoz meg sose értettem ilyen téren
2016. dec. 28. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szereti a csávó ha valaki számára tetszik és Ő ki is használja a helyzetet. Miután észrevette ,hogy már nem is vagy olyan elérhetetlen lemondott rólad.(Nekem mint fiúnak, tetszik ha egy lány elérhetetlen) Vagy lehet csak túl sok időt "pazarolt" rád és ezt már megunta, hogy úgy sincs belőle semmi
2016. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2016. dec. 28. 23:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy ha elvileg barátok vagyunk még akkor miért viselkedik úgy,mintha nem is léteznék?
2016. dec. 28. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!