Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Mostmar végleg el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mostmar végleg el vagyok keseredve. 18 éves leszek és még puszit sem kaptam. Már a remény is eltűnt belőlem.

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva 17 éves leszek és Én még soha életemben nem beszelgettem lannyal.


Mindig csak csodálkozva néztem és figyeltem ahogy az osztalytarsaim beszélgetnek a gyönyörű lányokkal és ezt ők nagyon élvezik.


Én is mindig szerettem volna hogy beszélgessenek velem a lanyok,de sohasem tortent meg.


Mindig is azt vártam hogy kaphassak egy puszit vagy olelest,de sosem tortent még.


Most 17 evesen már odáig jutottam hogy a legkisebb remény is eltünt belőlem hogy barátnőm lesz.



Hogy tereljem el ezt az érzét ami a be nem teljesült nagy vágyam üressége miatt van?


2016. szept. 2. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha csak űlsz és vársz,akkor biztos nem fog semmi sem történni..tegyél azért,hogy legyen valakid..ez nem egy olyan folyamat,hogy ülsz és hopp barátnő egyik napról a másikra.
2016. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig is azt vártam hogy kaphassak egy puszit vagy olelest,de sosem tortent még. "


Évezrdek óta ennek az a jól bevált menete, hogy elkezdesz udvarolni annak, aki tetszik. Ha csak magadba roskadva ülsz, akkor max egy lotyó fog a nyakadra akaszkodni, pénzért.

17 évesen azért nem kellene reménytelennek lenni.. Szedd össze magad.

2016. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
magabiztosság és önbizalom hiánya sajnos. ezt magadban kell legyőznöd, konkrét tippet nem várhatsz. Ha görcsösen "be akarsz csajozni" az se jó. Biztos van olyan, aki tetszik. Próbálj meg közeledni hozzá, de nyomulósan, csak figyeld az alkalmat. Bulik (nem diszkó, inkább házibuli féle) kiváló lehetőséget adhatnak, de simán egy bandázáskor is jöhet valaki a helyi focipályán, téren. Én így ismertem meg az első csajomat, és évekig együtt voltunk.
2016. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Baromi sok barátnőd lehet még az életben! Igaz, ahhoz tenni is kell valamit a siránkozáson kívül. Fog menni?
2016. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16 évesen elvesztetted minden reméyed? :D na ne röhögtess
2016. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként sokat számít a magabiztosság. Ha nem csak félve figyeled, hogy mit csinálnak a többiek, hanem önbizalommal eltelve odaállsz a lány elé.
2016. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Elírtam, NE NYOMULÓSAN (azt írtam, hogy "de nyomulósan")

Szóval nem nyomulj látványosan, mert az nem hasznos.

2016. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
most akkor hány éves leszel?
2016. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kezdj el gyüjteni a pénzt hogy jövőre el menj pl: a voltra,soundra,szigetre,efottra, vagy valamilyen fesztiválra ahol vannak csajok és ott tudsz ismerkedni, bulizni énis tervezek majd a voltra menni :)
2016. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
ha csak "becsajozni" akarsz, akkor jó a fesztivál, de ha tartós kapcsolat akkor maximum házibuli, de inkább bandázások, kint lógás haveri körrel (akik haveri köre is odagyűlhet, és a haver csajának a barátnője stb ilyen ismeretségi hálózaton át már van esély) nem a fészbukon meg hasonlókon kell csüngeni egész nap (már bocs, akinek nem inge nem veszi magára), és akkor lehet élni. Bulik, bandázás, nem tudom, divat-e még a bringázás a haverokkal, vagy a robogózás, és adja magát a helyzet. Én anno játszottam az agyam bringával a kiszemelt csajnak (egész jól kezeltem a bringát, robogóm még nem volt akkor), látszólag bejött neki (persze nem csak erre építettem, hanem főként arra, hogy egy címeres idióta vagyok, a jó értelemben, ökörködős, sose komoly, amin nem is akarok változtatni) és lett belőle egy több éves kapcsolat (16 voltam akkor). Most a 30-on túl jó visszagondolni :) Később autóztattam is jópárszor a csajt amikor jogsim lett, az is bejött neki. De van egy nagy adag dolog amivel be lehet vágódni, csak ne játszd túl az agyad, és add magad, mert ha más akarsz lenni a csaj kedvéért mint aki vagy, az visszaüt. Az egy dolog, hogy gátlásos vagy, de a gátlásokat levetkőzve lehet kibújik mögülük a vagesz csajmágnes, sose tudni :) Veszteni valód nem sok van, ha lepattint, pofára esel, fel kell kelni, be kell tudni egyel több tapasztalatnak, tovább lépni, és kész. Én hányszor jártam így... De aztán magamra találtam, milyen tulajdonságaim a jók, azokat "propagálom" a mai napig a világnak, a rosszakat meg ha lehet javítgatom, ha nem, akkor igyekszem elrejteni, magam elől is, és így jó nekem :)
2016. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!