Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hirtelen már nem szerelmes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen már nem szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hosszú de remélem azért elolvassa valaki :)

A barátommal 8 hónapig voltunk együtt és tegnap szakítottunk.Az első pillanattól megvolt az összhang és az egész nyarat nála töltöttem mivel ő egyedül lakik.

Ugyanabba a városba mentünk egyetemre és mivel nem ismertünk ott senki mást ezért összeköltöztünk,(korai volt mivel 5 hónapja jártunk de reméltük működik). Odaköt a szerződés egy fedél alá még 5 hónapig.

Pár napja nagyon durván elkezdtünk veszekedni minden apróság miatt,aztán mikor lenyugodott minden reggel odajött hozzám és sok kínlódás után elmondta ,hogy már nem szeret.

Okot nem tud adni rá és abban teljesen biztos ,hogy szerelmes volt de már csak egy barát vagyok neki.Ezt állítása szerint egy hónapja érzi és próbálja korrigálni de nem ment.

Azelőtt tervezte velem a jövőjét és eddig én voltam a leghosszabb kapcsolata.

Én még mindig szerelmes vagyok és kétségbe vagyok esve ,hogy mi lesz az 5 hónap együtt lakással valamint ő még azért megígértette velem hogy nem fogom elhagyni mint barát mert én vagyok a legfontosabb neki és azért szeret ha már nem is szerelemmel és szexuális vonzalom nélkül.(ami régen megvolt)

Mit tanácsoltok mit tegyek?Újra összejöhet ,hogy megszeret és ez csak egy hullám?A szakítást én mondtam ki mivel láttam ,hogy küszködik vele



2016. dec. 29. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Törődj bele! ilyen a világ, nem tehetsz semmit maximum csak elfogadhatod és te is mész az árral vagy nem fogadod el és te leszek a kivülálló és hatalmas lelkifájdalmaid lesznek, amiket megelőzhettél volna, ha az első opciót választod.

Amúgy a logikus magyarázat: Talált egy másik lányt, rosszabb esetben fiút, akivel tervezi, hogy összejön, de valószínűleg nem fog sikerülni miért? Pszichológusokbizonyították be, hogy minél több párkapcsolatod van, annál nehezebben tudod hosszabb távúra alakítani, mivel megszoktad a "partnered" leváltását.

17f

2016. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a baj az is lehet h korán összeköltöztetek. És szerintem ne nagyon reménykedj. Ha a fiú azt mondta h már csak barátként szerete akkor az valszeg így van. Mondta is h 1hónapja már nem tud ezzel mit kezdeni. Fogadd el. Muszáj. Nehéz de túl kell lépni. Ez nem könnyű de nem lehetetlen.
2016. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Véleményem szerint, nézd meg, hogy mit tudsz tenni az elköltözés ügyében. Mindent alaposan gondolj át. Ne akarj vele ismét összejönni, még ha szereted is. Az nem jó, ha a kapcsolatban az egyik szeret, a másik, meg hagyja, hogy szeressék. Ebben a kapcsolatban úgy is szenvednél. Szedd össze magad, légy erős és lépj tovább. Tudom, hogy nem lehet a szeretetet, szerelmet ki be kapcsolgatni és azt, mondani Te nem szeretsz, ezért mától Én sem szeretlek. Ne akard beérni a barátságával, ne elégedj meg ennyivel, mert mindig csak reménykedni fogsz. Most lépj tovább, míg érzel rá késztetést, ne bizonytalankodj, később jobban fog fájni. Megérdemled, hogy úgy szeressenek, ahogyan Te akarod, soha ne érd be kevesebbel. Légy erős!

Minden jót kívánok!

2016. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!