Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban aki nagyon szimpatikus nekem és szerintem én is bejövök neki megtetem az első lepést de most mi legyen?

Figyelt kérdés
Tudom jól hogy bejövök neki mert fogdos csikiz de amikor elmontam neki hogy mit érzek iránta a (a baratai is halhatàk) aszt monta hogy mi a f@..t csináljak neki. De következő szünetbe vett nekem kaját és megsimogatta az arcom én meg a bántó válasz miatt megharaptam az uját durván bevérzett neki az uja 😂 nemrég rám írt facebookon hogy szeretne velem talàlkozni esetleg randizni most mit tegyek?
2016. dec. 29. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a baj, hogy a baratai elott mondtad el neki?
2016. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most akkor sem kelett volna ilyen durván válaszolnia
2016. dec. 29. 10:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Plusz másnap rámírt a haverja hogy csak leakar fektetni a srác pedig tagadja eszt aszt monta hogy megszeretne velem probálni egy komoly kapcsolatot mivel még sohasem volt emos barátnője
2016. dec. 29. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:

öhm elég érdekes személyiséged van :D szerintem a srácnak is tetszik, hát kinek ne tetszene ilyesmi :D

Igen a gond az volt, hogy a barátai előtt, tudod játsza a "menő" férfias embert, aki elérhetetlen, de csak a barátai előtt, mert ilyenek az emberek -_- kényszeresen megakarnak felelni a környezetükben lévőknek.

17f

2016. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De neki szerintem nem kellene menöznie a barátai elött mert a bàrátai mind a kettő egy kis p..cs 2013 ban a fiatalabik barátjával voltam 1 hétig és simogatta a làbam rámnézett a oceán kèk szemeivel és olyat nyomatott nekem hogy betehetem ?😲😓 én meg viszautasitotam hogy nem a màsik meg 19 éves letere szüz és ö menözik hogy mit akarsz ilyen kislányoktól
2016. dec. 29. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!