Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek az első csóktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól?

Figyelt kérdés

13/)l

Van egy fiú aki tetszik

És szerintem én is tetszem neki

Van egy nagyon jó fiúbarátom, akivel szokott rólam beszélni(átküldi nekem a beszélgetéseket titokban, amiben leírja h tetszem neki, meg azt is írta, hogy téliszünet után meg akar csókolni, többet akar)

Én ennek tökre örültem, mert én nagyon szívesen összejönnék vele, de úgy voltam vele, hogy majd ő keres ha kellek neki

(Ez lenne az első csókom)

De valahogy félek(?)talán írnám le

Pedig várom is, de félek is

Mit tegyek?Ez normális?


2016. dec. 29. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális 😉. De ha majd ott leszel vele, a pillanat varázsa minden félelmet elfeledtet veled. 😉
2016. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem

:)

2016. dec. 29. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nyugi. Tapasztalatból mondom. 😉

2016. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudja, hogy kell jól csókolni, akkor ha tud írjon privit..megköszönném
2016. dec. 29. 17:36
 5/7 A kérdező kommentje:

Végülis én az első 'érintkezéstől' is féltem

Ahogy egymáshoz érünk, ahogy megpuszil, mindaddig még meg nem történt teljesen paráztam...amikor már ölelt akkor mar teljesen nyugodt voltam, és adott puszit is

2016. dec. 29. 17:45
 6/7 anonim válasza:
ez teljesen normális, de ne parázz rá majd jön magától
2016. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne parazz ra, en is feltem es jol el is rontottam. Utana 3 honapig nem is mertem ujra probalkozni. Az ido megoldja, a srac meg var, ha fontos vagy neki.
2016. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!