Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék összejönni ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni ezzel a lánnyal? (több lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eléggé beleszerettem egy lányba. Mi tavaly ilyenkor ismerkedtünk meg, már akkor nagyon megtetszett a lány, viszont akkor még részese voltam egy már haldokló kapcsolatnak amit sajnos sokáig húztunk, így a szóban forgó lánynál beledobtam magam a barátzónába, egyébként "hugi","bátyusnak" hívjuk egymást, csak hogy még cifrább legyen a helyzet. Nyáron végleg szakítottam az akkori barátnőmmel. Most télen pedig megint eljött az az időszak hogy sokat találkozunk a szóban forgó lánnyal és tökre jól elvagyunk, szoktunk táncolni, én pedig szépen lassacskán beleszerettem és szerintem ő is érez irántam valamit, legalábbis tánc közben mindig látok valamit a szemében, de félek, félek hogy mi van ha a barátságunk elmegy azzal ha én bepróbálkozok. Valaki valami tanácsot adna, hogy hogy tudhatnám meg óvatosan hogy érez e irántam valamit? Estleg hallottam hogy vannak ilyen csábítási technikák, valaki esetleg ilyen téren tud segíteni? Vagy bárminemű segítségnek nagyon örülök (csak a trollok kíméljenek).

2017. jan. 1. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem kell itt cifrázni semmit, meg módszereket keresni.


Állj oda, és áruld el neki, hogy mást is érzel, mint barátságot. Nem tudod, mi lehet ebből, de ha vannak benne hasonló érzések, szerinted adhatnátok egy esélyt egymásnak.


Ha meg nem úgy érez, akkor meg megmondja őszintén, és tisztázzátok, hogy akkor ez csak egyoldalú volt, nincs ezzel semmi baj, legalább tudod, de az érzéseid miatt meg kellett kérdezned, és ennyi.

2017. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb túlesni rajta, mint őrlődni. Amennyiben igent mond boldog leszel, amennyiben nemet, megkönnyebbülsz.
2017. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman (nem dicsekedve meg hasonlók) próbáld megmutatni neki, miben vagy tehetséges. Hozz érte,,áldozatot'' (pl.odaadod neki kajádat ha nincs nala pénz). Hagyd hogy kiélje rajtad az anyai ösztöneit.(pl. ha durván elesel es meg kell apolni a sebeidet)
2017. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél udvarias! A csajok buknak az udvarias fiúkra.
2017. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettél, rendben van. Ő is érez irántad valamit, ez is rendben van. Akkor hol itt a baj? Mi a jó búbánatos nyuszibogyó fog változni attól, hogy kimondjátok, hogy na most akkor járunk? Nem kimondani kell, hanem megtenni. Hívd el a csajt sétálni, aztán smárold le. Kész.
2017. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beakb válasza:
De ha lesmarolja a csajt akkor a csajban megmarad es ha neki nem tetszik akkor orokke a sziven viselheti azt hogy elrontotta a szerelmi eletet, Inkabb tapogatozz kerdesekkel es ha erzed hogy tetszel neki akkor hivd el egy randira. Vagy akkor vald be neki egybol amikor ugy adatik.
2017. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Pont hogy bevallani nem szabad. Tudod, mi az, ha bevallod? Ledobod magadról a felelősséget, és az ő vállára rakod. Nesze, itt van, én nem tudok vele mit kezdeni, csinálj, amit akarsz! Egy pasinak pont az lenne a dolga, hogy megoldja a problémát, nem pedig az, hogy a másikra tolja.
2017. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!