Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap írtam az egyik tanáromn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap írtam az egyik tanáromnak, hogy boldog új évet. Az egész éjszakát végigbeszéltük. Mit jelenthet? 16L

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezt a tanárt (31F) és szerintem ő is engem. Írtam neki, hogy boldog új évet, ő meg, hogy neked is! ráérsz? Aztán elkezdtünk beszélgetni, majd fél 5 felé ír, hogy most már haza kell mennie, de holnap beszélünk még. Ebből arra következtettem, hogy buliban volt. Akkor meg miért velem beszélgetett?
2017. jan. 1. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mitol lehetett ez, de szerintem hagyd ezt. Tanar/diak kapcsolatbol sose sul ki semmi jo, o akar meg az allasat is elveszitheti emiatt. Es idos is hozzad..
2017. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
semmit csak szimplán kedvel én is dumáltam fél napot az ofővel még se jelentett semmit
2017. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szilveszterkor? Buliban?
2017. jan. 1. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Szar volt a buli és elkezdett veled beszélgetni. Az ilyen tanár-diák kapcsolatból úgy sem lesz sosem semmi, szóval ne is szeress belé, mert nagyot fogsz koppanni.
2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Honapok ota olvasom a tortenteket, minden vicc nelkul a "konyvem" alapsztorijat ti ihlettetek :D
2017. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tomi000001 válasza:
100%
ha valakinek baja lesz az a tanár én már csak tudom :) ha nem akarsz neki rosszat akkor elkerülöd.nehéz ellenálni fiatalabb lánynak engem is üldözött egy pár de nem gázoltam át eggyiken se mert ez igy korrekt.Ha már nem egysuliba jártok akkor már lényegtelen ;)
2017. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!