Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van aki távkapcsolatban van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki távkapcsolatban van a szerelmével, pl. hetente találkoznak v havonta? Mennyi idő után szoktátok meg? Mióta vagytok együtt? Komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 20:40
 1/8 anonim válasza:
En es a baratom pont ma vagyunk egyutt 2hete es kb hetente 1x-2x talizunk.De most hogy el fog kezdodni az iskola igy szerintem heti 1x fogunk.Eleg furcsa nekem ez a heti 1-2 tali.De mar kezdem megszokni.
2017. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1: milyen messze laktok egymástól a barátoddal?
2017. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 hetente találkozunk de volt h 5 h etet vártunk mire tudtunk találkozni. Én suliba járok ő dolgozik ..azut egymás felé 4 ora hossza kb. 7 honapja együtt vagyunk elég komolyan gpndoljuk :)
2017. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ugy egy két honap kell mire megszokod :)
2017. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#3:10,7km-re lakunk egymastol.
2017. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lassan 2 éve vagyunk együtt. Nekem nem volt szokatlan, persze nehéz, de előtte nem volt barátom, így nekem kicsit könnyebb volt az elején, főleg hogy féltem is egy ideig, mert 6 évvel idősebb nálam.

200 km van köztünk, Havonta találkozunk.


17/L

2017. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve leszünk együtt és komoly kapcsolatról van szó. Kb 1-2 havonta szoktunk találkozni. Amióta bejött a suli ez így megy. Kissé nehéz.
2017. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azta micsoda távok, 10 km és heti 1 találkozás? :D Nekem csak az iskolám van 20 km-re és ugye mindennap bejárok. :D

Egyébként mi 2 éve vagyunk együtt, 90 km a távolság, minden héten találkozunk úgy, hogy odamegyek péntek délután és vasárnap délutánig ott vagyok.

18/F

2018. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!